У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
На момент свого створення Boeing 747 був найбільшим, найважчим та найбільш містким пасажирським авіалайнером, зберігаючи цей статус протягом 36 років
Останній літак Boeing 747 вийшов із складального цеху. Його купила американська вантажна авіакомпанія Atlas Air. Їхній випуск зупинили.
Про це пише BBC Україна. У 2022 року компанія поставила всього п’ять літаків Boeing 747, а за весь час зібрали 1 574 одиниці цієї моделі. Легендарному Boeing 747 влаштували королівські проводи: екіпаж лайнера намалював у небі величезну корону і цифру 747.
Робітники попрощалися з ним декількома днями раніше. У вівторок 31 січня тисячі співробітників компанії Boeing зібралися на найбільшому у світі Еверетському авіаційному будівельному заводі в штаті Вашингтон, де 747 вироблялися з 1967 року. Серед присутніх - конструктори, які допомагали створювати цей лайнер, та відомий актор Джон Траволта. Він також навчався літати на Boeing 747.
"Це була найскладніша програма, яку будь-коли доводилося освоювати комерційному пілоту", - сказав Траволта.
Останній 747 зійшов з конвеєра 7 грудня, пройшов усі належні перевірки, льотні випробування, отримав відповідну ліврею (забарвлення для кожної конкретної авіакомпанії), після чого його передали компанії Atlas, яка використовуватиме його для перевезення вантажів. Компанія опублікувала відео, на якому представлено останній Boeing 747.
Boeing 747 розробили лише за 28 місяців. Він став першим в історії двофюзеляжним реактивним лайнером, який створили в 1970 році для американської компанії Pan Am, якої більше не існує. Однак колосальний комерційний успіх 747 останніми роками дещо побляк після того, як і сам Boeing, і його європейський конкурент Airbus розробили більш економічні і, отже, більш прибуткові літаки. Наступна модель компанії Boeing 777 Х може з'явитися на ринку не раніше 2025 року.
Раніше ми писали, що авіакомпанія Turkish Airlines продовжила заборону на рейси до України. Також читайте, що стало з винуватцями трагедії Boeing МАУ над Іраном.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.