Головна
Україна
Події
15:00, 30 Вересня
Информатор UA

Интро

Авіакомпанія "Turkish Airlines" продовжила скасування авіарейсів до України. Обмеження діятимуть до 31 грудня цього року. Пасажирів просять з розумінням віднестися до цього рішення.  Про це йдеться у повідомленні авіакомпанії. Скасування також стосуються окремих рейсів до рф та білорусі. "Усі наші рейси до та з України скасовано до 31 грудня 2022 року (включно)", - повідомили в авіакомпанії. Авіакомпанія зауважує, що пасажири, рейси яких були скасовані, можуть діяти в рамках своїх прав, описаних на сторінці про зрив авіарейсів. Зокрема пропонується повернення коштів за скасовані рейси або продовження терміну дії квитка. Його можна продовжити до 31 жовтня (включно) без будь-якої різниці комісії чи штрафу. Змінити квитки та повернути гроші можна через вебсайт Turkish Airlines, мобільні додатки, офіси продажу, кол-центр та агентства, в яких був придбаний квиток. Скасування також стосуються окремих рейсів до рф та білорусі. Зокрема по 31 грудня (включно) скасовано рейси до та з мінська (білорусь), краснодара, сочі, ростова та єкатеринбурга (росія). У вересні Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) відзначила Росію "червоним прапорцем" на сторінці аудиту безпеки польотів у 187 країнах світу. Закрите небо над Україною 24 лютого Україна закрила небо для цивільних літаків. Повітряний простір був закритий "через високі ризики". Українські аеропорти закрились на прийом та відправлення рейсів. Про зміни використання повітряного простору України обіцяли повідомляти додатково. Зазначимо, що аеропорт Львів може першим в Україні відновити свою роботу після повномасштабного вторгнення росії. Однак залишається безпекове питання. Відкриття аеропорту є важливим кроком для зміцнення економіки України. Раніше міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив, що технічно для відновлення роботи аеропортів в Україні необхідно до двох тижнів, проте практично це можна зробити лише за гарантованої безпеки. Нагадаємо, ЄС вніс до чорного списку 20 російських авіакомпаній. Крім того, Угорська авіакомпанія виділила 100 тисяч безкоштовних квитків для українців. Також Інформатор писав, що Wizz Air надасть 100 тисяч безкоштовних квитків для українців. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Авіакомпанія Turkish Airlines продовжила заборону на рейси до України

Читать на русском

З початку повномасштабного вторгнення над Україною не літають цивільні літаки

Читать на русском
Авіакомпанія Turkish Airlines продовжила заборону на рейси до України

З початку повномасштабного вторгнення над Україною не літають цивільні літаки

Авіакомпанія "Turkish Airlines" продовжила скасування авіарейсів до України. Обмеження діятимуть до 31 грудня цього року. Пасажирів просять з розумінням віднестися до цього рішення. 

Про це йдеться у повідомленні авіакомпанії. Скасування також стосуються окремих рейсів до рф та білорусі.

"Усі наші рейси до та з України скасовано до 31 грудня 2022 року (включно)", - повідомили в авіакомпанії.

Авіакомпанія зауважує, що пасажири, рейси яких були скасовані, можуть діяти в рамках своїх прав, описаних на сторінці про зрив авіарейсів. Зокрема пропонується повернення коштів за скасовані рейси або продовження терміну дії квитка. Його можна продовжити до 31 жовтня (включно) без будь-якої різниці комісії чи штрафу. Змінити квитки та повернути гроші можна через вебсайт Turkish Airlines, мобільні додатки, офіси продажу, кол-центр та агентства, в яких був придбаний квиток.

Скасування також стосуються окремих рейсів до рф та білорусі. Зокрема по 31 грудня (включно) скасовано рейси до та з мінська (білорусь), краснодара, сочі, ростова та єкатеринбурга (росія). У вересні Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO) відзначила Росію "червоним прапорцем" на сторінці аудиту безпеки польотів у 187 країнах світу.

Закрите небо над Україною

24 лютого Україна закрила небо для цивільних літаків. Повітряний простір був закритий "через високі ризики". Українські аеропорти закрились на прийом та відправлення рейсів. Про зміни використання повітряного простору України обіцяли повідомляти додатково. Зазначимо, що аеропорт Львів може першим в Україні відновити свою роботу після повномасштабного вторгнення росії. Однак залишається безпекове питання. Відкриття аеропорту є важливим кроком для зміцнення економіки України. Раніше міністр інфраструктури України Олександр Кубраков заявив, що технічно для відновлення роботи аеропортів в Україні необхідно до двох тижнів, проте практично це можна зробити лише за гарантованої безпеки.

Нагадаємо, ЄС вніс до чорного списку 20 російських авіакомпаній. Крім того, Угорська авіакомпанія виділила 100 тисяч безкоштовних квитків для українців.

Також Інформатор писав, що Wizz Air надасть 100 тисяч безкоштовних квитків для українців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.