Барани, риба, автомобілі: на що міняють життя росіян, щоб кинути їх на війну проти України

Читать на русском

Цінність життя у росії поступово сходить нанівець

Читать на русском
Барани, риба, автомобілі: на що міняють життя росіян, щоб кинути їх на війну проти України

Цінність життя у росії поступово сходить нанівець

"Часткова" мобілізація у російській федерації йде повним ходом. Призивають усіх — першокурсників, чоловіків без бойового досвіду, багатодітних батьків, людей з інвалідністю. Військово-політичному керівництву росії байдуже на тих, кого вони відправляють на війну проти України в якості "гарматного м'яса". Натомість їхнім сім'ям обіцяють рибу, автомобілі та баранів. 

Навіть з телефонних розмов полонених росіян чутно, як їхні родини засмучуються, коли дізнаються, що ті живі. Адже у такому випадку їм не світить коштовний "приз" у вигляді авто та їжі. На що тільки не здатні росіяни, аби вислужитися перед російським керівництвом, якому байдуже на них.

До речі окупанти завдяки війні дізналися, що мати туалет в будинку, ноутбук, телевізори, інтернет та асфальт в селах — це нормально і не розкіш, а звичайні речі, які можуть собі дозволити українці, які на відміну від росіян працюють, а не прийшли у чужу країну вбивати та мародерити. Однак і сім'ї мобілізованих не краще, вони готові віддати життя чоловіків, братів, батьків в обмін на рибу, баранів або авто. 

Авто 

21 вересня, у росії заявили про проведення часткової мобілізації і за словами Шойгу до російської армії планують призвати 300 тисяч осіб. Та виявилось, що кількість майбутніх мобілізованих відповідає заявленій АвтоВАЗом кількості гробових Лад, які планують виготовити вже у 2023 році. У соціальних мережах жартують, що в АвтоВАЗ приготувалися завчасно, аби на момент, коли мобілізовані на війну проти України солдати вже стануть 200-тими їх замінити Ладами.

Риба 

Родичі мобілізованих жителів російського Сахаліну отримають по 5 кілограмів риби на людину в рамках "підтримки від держави". Керівництво області вже домовилося з рибопромисловцями. Тож на Сахалінську область виділять близько 9 тонн свіжомороженої риби. Це камбала, минтай, кета. Найближчим часом у сім'ї мобілізованих жителів волонтери принесуть приблизно 5-6 кілограмів на людину.

"Найближчим часом у сім'ях з'явиться риба", - цинічно сказав керівник регіонального виконкому "Єдиної росії" Михайло Шувалов, знаючи, що путін відправляє мобілізованих на смерть.  

Він уточнив, що це один із заходів підтримки сімей мобілізованих, а не єдиний. Отримати рибу, щоб померти на війні заради амбіції російського диктатора, це для росіян ок. Вони щасливі, який народ, такі і вподобання.

Барани 

Влада російської Туви не забарилася і вирішила роздати баранів сім'ям мешканців регіону, призваних у рамках мобілізації. Кожна сім'я отримала по одній голові барана. Загалом серед мешканців різних районів регіону розподілили 91 тварину.

Зазначимо, що це не всі варіанти заохочення для кидання гарматного м'яса на війну. Ще росіянам роздають гроші (5 тисяч рублів, виходить 1 500 гривень), картоплю, борошно, вугілля та дрова. Їм байдуже на те, що вони більше не побачать своїх чоловіків, головне виконувати вказівки путіна і час від часу говорити, що "ми не интересуемся палітікай". Кожен громадянин росії повинен розуміти, що вони також несуть відповідальність за війну, яку розв'язала їхня країна. Бо вони мовчать, погоджуються та виправдовуються, що їхній голос нічого не вирішує. 

З якими проблемами зіштовхнулася росія через "часткову" мобілізацію

росія не спроможна забезпечити мобілізованих всім необхідним. Їм не вистачає спальних місць, їжі, форми та грошей. Командування двох округів повідомило про значні складнощі при проведенні мобілізації. Люди відключають домофони та не відчиняють двері, щоб їм не вручили повістки. Деякі змушені самі купувати форму та спорядження. При цьому, власники воєнторгів різко підвищили ціни, що викликає масове невдоволення та скарги. Загалом, робота військкоматів у рф характеризується як "хаотична". Намагаючись виконати план "часткової" мобілізації, повістки видають незалежно від віку, стану здоров’я та наявності військового досвіду. Також виникли суттєві проблеми із грошовим забезпеченням як мобілізованих, так і військовослужбовців зс рф по контракту. Частішають випадки невиплати грошових винагород, збільшується кількість звернень до суду та прокуратури, щоб отримати обіцяні виплати. Разом з тим, за можливість ухилення від мобілізації вимагають хабарі до 500 тисяч російських рублів. Щоб приборкати чергові антимобілізаційні протести поліція рф готує нові підрозділи "особливого призначення".

Що цьому передувало 

21 вересня російський диктатор володимир путін у своєму зверненні до росіян оголосив про "часткову" мобілізацію. За його словами, призову на військову службу підпадають лише ті громадяни, які перебувають у запасі та ті, хто проходив службу в лавах Збройних сил рф і має певні військово-облікові спеціальності та відповідний досвід. За словами міністра оборони рф сергія шойгу, мова йде про нібито 300 тисяч осіб. Однак в опублікованому указі про мобілізацію засекречено один з пунктів. Після оголошення часткової мобілізації в росії почалася хвиля протестів та підпалів військкоматів. 

Нагадаємо, над звільненою Миролюбівкою підняли український прапор. Крім того, генерал США Бен Ходжес вражений діями ЗСУ на Херсонщині.

Також Інформатор писав, чим ленд-ліз Україні відрізняється від попередніх поставок зброї та як допоможе виграти війну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.