Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
До виробництва безпілотників залучатимуть латвійські компанії
Латвія протягом цього року планує інвестувати в "армію безпілотників" для України 20 млн євро. Таку ж суму спрямують на забезпечення дронами власних збройних сил. Ця ініціатива отримала назву Drone Capability Initiative.
Про коаліцію безпілотників розповів міністр оборони Латвії Андріс Спрудс, пише видання LSM.lv. За їх інформацією, до виробництва дронів залучатимуть місцеві латвійські компанії. Таким чином розвиваючи відповідні потужності у країні.
"Бачачи важливість безпілотників у війні та керуючись досвідом України, ми можемо оголосити про запуск Drone Capability Initiative цього року. Ми можемо метафорично говорити про створення армії безпілотників", - сказав Спрудс.
Він додав, що виділені 20 млн євро направлять на створення інфраструктури для безпілотників і на їх безпосередню закупівлю, у тому числі й у латвійських компаній. Виділена сума на другий пункт становить не менше 10 млн євро. Відомо, що наразі випробування безпілотників пройшли сім компаній. З ними й ведуться переговори про закупівлю дронів уже в червні.
Повномасштабну війну Росії проти України вже давно назвали "війною дронів". БПЛА активно використовують як українська, так і російська армії. Тому союзники вирішили створити коаліцію, у рамках якої закрити потреби ЗСУ у дронах.
До неї долучились 14 країн – Латвія, Україна, Велика Британія, Австралія, Чехія, Данія, Естонія, Італія, Канада, Литва, Нідерланди, Польща, Німеччина та Швеція. До них можуть приєднатися й інші країни. Вони вже зібрали 500 млн євро на дрони для України.
Раніше Інформатор писав, що Канада надасть Україні понад 800 багатоцільових безпілотних літальних апаратів SkyRanger R70. Вони є критично важливими для боротьби з російською агресію й вважаються найкращими у своєму класі у світі. Поставки почнуться вже цієї весни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.