Країни Балтії та Польща готові ввести війська в Україну, але за однієї умови - Der Spiegel

Читать на русском

Варшава та балтійські держави не бажають чекати, доки РФ опиниться біля їхніх кордонів

Читать на русском
Введення військ в Україну
Естонія, Литва, Латвія і Польща в цілому готові направити війська, але лише якщо РФ досягне успіху

Варшава та балтійські держави не бажають чекати, доки РФ опиниться біля їхніх кордонів

Країни Балтії (Литва, Латвія та Естонія), а також Польща готові ввести війська в Україну. Однак вони зроблять це лише за умови значних успіхів РФ та поразок Києва. Якщо раптом Москва почне перемагати у війні, найближчі сусіди "не стануть чекати, доки РФ з'явиться на їхніх кордонах". 

Про це пише видання Der Spiegel. Журналісти посилаються на джерела у західних країнах. 

Видання зазначає, що наразі Захід допомагає Україні "без великого ентузіазму". При цьому ситуація об'єктивно складна і може стати ще гіршою. У такому випадку країни Балтії та Польща не стануть чекати окупантів на своїх кордонів.

"Країни Балтії та Польща не чекатимуть появи російських військ на їхніх кордонах - вони самі введуть війська в Україну. І це означає, що НАТО стане учасником війни", - йдеться в матеріалі.

Журналісти кажуть, що це саме те, чого так бояться лідери західного світу. Зокрема, США та Німеччина. Політики з балтійських країн тим часом попереджають партнерів про можливість подібного розвитку ситуації. 

В статті також йдеться про те, що німецькі військові та політики дуже похмуро оцінюють наявні перспективи України. Однак все одно чомусь не допомагають більш активно. 

Допомога Україні домінує в переговорах щодо бюджету Німеччини на 2025 рік. При цьому влада країни заявляє, що ФРН і так допомагає більше, ніж будь-яка інша європейська країна. 

Західні армії готуються ввести війська в Україну?

Деякі європейські держави вже неодноразово демонстрували готовність до цього кроку. Зокрема, Франція, Польща, країни Балтії тощо. Нещодавно про це заявила і Швеція. Однак майже завжди в них є одна чи кілька умов, суть яких зводиться до наступного твердження: такий варіант можливий лише при ризиках повної поразки України, або ж с санкції усього блоку НАТО. 

Наразі ситуація на фронті дуже складна і має негативні прогнози. Однак її ще не можна назвати катастрофічною. Також однозначно ще немає єдиної позиції Заходу щодо введення військ. Тому навряд чи варто чекати подібних рішень як мінімум в 2024 році. 

Раніше "Інформатор" писав про чергові погрози Путіна ядерною зброєю. Диктатор РФ не бажає, аби Захід відправляв війська до України, адже боїться цього. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.