«За нинішніх обставин говорити про припинення вогню просто нереалістично»
«Каштан»- оновлена версія такої важливої композиції. Сьогодні вона звучить по-новому — через рок, через біль і надію, через серце. Це пісня про наші міста. Про людей. Про мрію, яка не зникає… навіть під звуками сирен.
Варшава та балтійські держави не бажають чекати, доки РФ опиниться біля їхніх кордонів
Країни Балтії (Литва, Латвія та Естонія), а також Польща готові ввести війська в Україну. Однак вони зроблять це лише за умови значних успіхів РФ та поразок Києва. Якщо раптом Москва почне перемагати у війні, найближчі сусіди "не стануть чекати, доки РФ з'явиться на їхніх кордонах".
Про це пише видання Der Spiegel. Журналісти посилаються на джерела у західних країнах.
Видання зазначає, що наразі Захід допомагає Україні "без великого ентузіазму". При цьому ситуація об'єктивно складна і може стати ще гіршою. У такому випадку країни Балтії та Польща не стануть чекати окупантів на своїх кордонів.
"Країни Балтії та Польща не чекатимуть появи російських військ на їхніх кордонах - вони самі введуть війська в Україну. І це означає, що НАТО стане учасником війни", - йдеться в матеріалі.
Журналісти кажуть, що це саме те, чого так бояться лідери західного світу. Зокрема, США та Німеччина. Політики з балтійських країн тим часом попереджають партнерів про можливість подібного розвитку ситуації.
В статті також йдеться про те, що німецькі військові та політики дуже похмуро оцінюють наявні перспективи України. Однак все одно чомусь не допомагають більш активно.
Допомога Україні домінує в переговорах щодо бюджету Німеччини на 2025 рік. При цьому влада країни заявляє, що ФРН і так допомагає більше, ніж будь-яка інша європейська країна.
Деякі європейські держави вже неодноразово демонстрували готовність до цього кроку. Зокрема, Франція, Польща, країни Балтії тощо. Нещодавно про це заявила і Швеція. Однак майже завжди в них є одна чи кілька умов, суть яких зводиться до наступного твердження: такий варіант можливий лише при ризиках повної поразки України, або ж с санкції усього блоку НАТО.
Наразі ситуація на фронті дуже складна і має негативні прогнози. Однак її ще не можна назвати катастрофічною. Також однозначно ще немає єдиної позиції Заходу щодо введення військ. Тому навряд чи варто чекати подібних рішень як мінімум в 2024 році.
Раніше "Інформатор" писав про чергові погрози Путіна ядерною зброєю. Диктатор РФ не бажає, аби Захід відправляв війська до України, адже боїться цього.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.