"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Помпеї та їхні мешканці були поховані під попелом, брудом і лавою під час виверження вулкана Везувій
На археологічних розкопках у Помпеях продовжують робити нові відкриття. Цього разу це приміщення для рабів або слуг. Йому близько 2000 років.
Про це написав The Guardian.
"Схоже, що контроль здійснювався насамперед через внутрішню організацію рабства, а не через фізичні бар'єри та обмеження", - повідомив Габріель Цухтрігель, директор Археологічного парку Помпей.
Археологи в Італії виявили нову кімнату для рабів. Вона дає уявлення про реальність життя людей найнижчого статусу близько 2 000 років тому. Обстава кімнати свідчить, що, можливо, існувала окрема ієрархія в приміщеннях для рабів.
На місці розкопок було знайдено два різних типи ліжок - одне надзвичайно просте і без матраца, інше більш зручне. Проста форма ліжка також була знайдена в іншій кімнаті для рабів, розкопаній у 2021 році.
Подальша робота з керамічним посудом тепер показує, в яких антисанітарних умовах жили люди. Згідно з висновками, в кімнаті було щонайменше дві миші та щур.
Директор музею Помпей Цухтрігель повідомив, що відкриття дуже важливе для європейської науки. Адже воно дозволяє відтворити античне життя краще, аніж красива статуя.
Нагадаємо, Помпеї та їхні мешканці були поховані під попелом, брудом і лавою під час виверження вулкана Везувій у 79 році нашої ери. Це частково збережене місто. У XVIII столітті Помпеї були знову відкриті.
Нагадаємо, Італія визнала Голодомор геноцидом українського народу. Відповідну резолюцію підтримав Сенат країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.