У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Очільник підприємства заплатив мільйони гривень авансу підряднику, який в результаті не виконав запланованих робіт, повідомило слідство.
Директор КП "Спецжитлофонд" у Києві підозрюється у розтраті 21 млн грн бюджетних коштів.
Про це 6 липня повідомила пресслужба Нацполіції Києва. За даними слідства, у 2017 році директор "Спецжитлофонду" уклав договір з підрядником щодо будівництва житлового будинку у Деснянському районі Києва. Спочатку було сплачено частину коштів у вигляді авансу. Протягом трьох років підрядник не виконав весь обсяг робіт і договір було розірвано.
У поліції наголосили, що директор КП згідно з посадовими інструкціями мав звернутись до суду і повернути аванс, однак він цього не зробив у встановлений законом термін.
"Внаслідок неналежного виконання підозрюваним своїх службових обов’язків право на повернення коштів у сумі понад 21 мільйон гривень було втрачено", - йдеться у повідомленні.
Директору КП повідомили про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України – службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Наразі вирішується питання щодо обрання фігуранту запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти (4250 грн) до семисот п'ятдесяти (12 750 грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.
Згідно з інформацією з сайту КМДА, посаду директора "Спецжитлофонду" займає Володимир Шарій.
У червні прокуратура повідомила, що у Києві директор "Гідропарку" вимагав гроші за надання дозволу на розміщення у парку дитячих каруселей. Йому мали сплачувати щомісячно 20 тисяч гривень. Посадовця затримали, вирішуються щодо повідомлення про підозру і обрання запобіжного заходу.
Також ми писали, як Київська міськрада передала земельну ділянку на вулиці Глибочицькій, 29-37 у Шевченківському районі під будівництво багатоквартирного житлового будинку. Цю територію площею 0,62 га раніше визнали зсувонебезпечною, до того ж вона розташована в історико-охоронній зоні.
Окрім цього повідомлялося, що у Києві на конструктори для гри та навчання в укриттях під час повітряних тривог витратили майже 1 мільйон гривень. Договір уклали ще у травні. Всього придбали 503 набори.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.