“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Більшість респондентів не підтримали пропозицію Маска віддати Крим Росії
Закінчилися опитування, які американський мільярдер Ілон Маск розмістив учора у Твіттері.
Його пропозиція віддати Крим Росії та провести референдуми на окупованих територіях під егідою ООН отримала 40,9% голосів за, 59,1% проти (голосували 2,75 млн осіб).
Пропозиція дати жителям Криму та Донбасу самим обирати між Україною та Росією отримала 59,3% голосів за, 40,7% проти (голосували 2,43 млн осіб).
Американський мільярдер Ілон Маск написав у Twitter повідомлення, в якому закликав користувачів соцмережі проголосувати «так» чи «ні» за такі умови «україно-російського миру»:
• перепровести вибори на анексованих землях під наглядом ООН: «Росія йде, якщо на це буде воля народу»;
• зробити Крим формально частиною Росії. Маск додає: «Як це було з 1783 року (до помилки Хрущова)»;
• забезпечити водопостачання Криму;
• Україна залишається нейтральною.
62,5% фоловерів мільярдера з усього світу виявилися не згодні з окресленим перебігом подій. Не забарилися з відповіддю й українці.
Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк у відповідь заявив, що має кращу пропозицію:
• Україна звільняє свої території, включно з анексованим Кримом;
• Росія проходить демілітаризацію та обов’язкову денуклеаризацію і більше не може загрожувати іншим;
• воєнні злочинці піддаються міжнародному трибуналу.
Уже колишній посол України в Німеччині Андрій Мельник зазначив: «Єдиний результат: тепер жоден українець ніколи не купить вашу чортову Tesla. Тож удачі тобі, Ілон Маск».
Заяву Маска також розкритикували постійний представник при ООН Сергій Кислиця, старший політичний радник Гельсінської комісії США Пол Массаро та низка інших публічних діячів.
Після хвилі критики Маск створив ще одне голосування, яке спростив до питання: чи мають жителі анексованого Криму та Донбасу вирішувати, є вони частиною Росії або України.
На зауваження про те, що його дописи обурюють багатьох українців, Маск відповів, що його більше хвилює те, що «мільйони людей можуть померти без потреби заради того ж результату». Цю відповідь він пояснив проведенням мобілізації у Росії: мовляв, у РФ більше населення, тому «перемога України в тотальній війні малоймовірна».
«Якщо ви дбаєте про народ України, шукайте миру», — заявив американський бізнесмен.
На дописи Ілона Маска відреагував навіть президент України Володимир Зеленський, який опублікував своє опитування у Twitter: «Який Ілон Маск вам подобається більше: той, що підтримує Україну, чи той, що підтримує Росію?».
У відповідь засновник Tesla і SpaceX запевнив Володимира Зеленського, що все ще підтримує Україну. Його хвилює шкода, якої війна може завдати світові. Водночас він наголосив, що його компанія продовжує допомагати нашій країні.
Раніше Інформатор писав, навіщо Ілон Маск виступив з такою пропозицією.
Також ми писали, що США не бачать сигналів про готовність рф застосувати ядерну зброю.