“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Маск після серії провокаційних твітів щодо "сценарію миру" у російсько-українській війні заявив, що він все ще на стороні нашої держави
Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск запевнив президента України Володимира Зеленського, що все ще підтримує Україну. Його хвилює шкода, якої війна може завдати світові. Водночас він наголосив, що його компанія продовжує допомагати нашій країні.
Про це він написав у Twitter. Його попередні твіти викликали хвилю критики, зокрема і з боку представників української влади.
"Я, як і раніше підтримую Україну, але переконаний, що масштабна ескалація війни завдасть величезної шкоди Україні та, можливо, всьому світу", – відповів президенту Маск.
Також він зазначив, що SpaceX продовжує фінансово підтримувати боротьбу проти збройної агресії рф.
"SpaceX витратила зі своєї кишені на включення та підтримку Starlink в Україні приблизно 80 мільйонів доларів. Наша підтримка росії становить 0 доларів. Очевидно, що ми за Україну. Спроба повернути Крим призведе до масової загибелі, ймовірно, невдачі та ризику ядерної війни. Це було б жахливо для України та Землі", - каже Маск.
Він запропонував повторити псевдореферендум на окупованих територіях, але під наглядом ООН. Також він назвав передачу Криму Україні у 1954 році "помилкою Хрущова", який тоді був главою СРСР. Крім того, Маск пропонує, щоб Україна забезпечувала Крим водою, але щоб він залишався у складі росії. Згодом він попросив голосувати за його пропозицію. А потім, коли стало ясно, що такий варіант не сильно подобається громадськості, він створив ще одне опитування, яке сформульовано таким чином, щоб отримати потрібну відповідь.
"Тоді давайте спробуємо так: волевиявлення людей, які живуть на Донбасі та в Криму, має вирішити, чи є вони частиною росії чи України", - написав Маск.
Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк пояснив українську позицію у цьому питанні.
Президент Литви Гітанас Науседа теж вирішив відповісти Маску.
"Шановний Ілоне Маск, коли хтось намагається вкрасти колеса вашої Tesla, це не робить його законним власником автомобіля чи коліс. Хоча вони стверджують, що разом проголосували за це. Просто кажу", - зазначив Науседа.
Нагадаємо, Ілон Маск продемонстрував нову версію нейроінтерфейсу мозок-комп'ютер Neuralink. Крім того, Маск показав на відео мавпу, яка грає у відеоігри силою думки завдяки його чіпу Neuralink.
Також Інформатор писав, що Neuralink почне імплантувати людям мікрочіпи у 2022 році.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.