“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Його варіант миру включає чотири пункти
Найбагатша людина світу Ілон Маск своєю пропозицією "миру" між Україною та росією створив багато галасу. Він запропонував варіанти, які вигідні лише кремлю. Зокрема, згідно з його пропозицією, Україна повинна віддати росії Крим. На це вже відреагували в Офісі президента.
Відповідь американському бізнесмену у Twitter опублікував радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, передає Інформатор.
"Ілон Маск, є краща пропозиція.
1. Україна звільняє свої території. Включно з анексованим Кримом.
2. Росія проходить демілітаризацію та обов’язкову денуклеаризацію та більше не може загрожувати іншим.
3. Воєнні злочинці піддаються міжнародному трибуналу", - написав Подоляк.
Маск, схоже, не очікував на таку реакцію своїх читачів. Він, напевно, очікував схвалення його пропозиції, але отримав тонни критики. Втім, американський бізнесмен не заспокоївся, не визнав помилки, а продовжує наполягати на своїй позиції. А позиція полягає у тому, що потрібно пожертвувати Україною заради того, щоб не було ядерної війни.
"Цілком ймовірно, що це буде кінцевим результатом – питання лише в тому, скільки людей помре до цього. Також варто зазначити, що можливим, хоч і малоймовірним, результатом цього конфлікту є ядерна війна", - написав Маск.
Ось що пропонує Маск:
Зазначимо, станом на 21:00 проти такої пропозиції "миру" висловились 61,5% користувачів, які брали участь у голосуванні під твітом американського бізнесмена. Загалом проголосувало понад 860 тисяч користувачів.
У наступному твіті Маск попросив голосувати за його пропозицію. А потім, коли стало ясно, що такий варіант не дуже сильно подобається громадськості, Маск створив ще одне опитування, яке сформульовано таким чином, щоб отримати потрібну відповідь.
"Тоді давайте спробуємо так: волевиявлення людей, які живуть на Донбасі та в Криму, має вирішити, чи є вони частиною Росії чи України", - написав він.
Цю пропозицію станом на 21:14 підтримали 57,9% користувачів з майже 240 тисяч, які проголосували.
Влада України неодноразово підкреслювала, що після спроби формальної анексії українських територій вона не вестиме переговорів з російським диктатором путіним. Київ та його західні союзники також наголошували, що жодних компромісів щодо територіальної цілісності України бути не може.
Водночас Маск надавав підтримку владі України, зокрема їм системи для супутникового інтернету Starlink, які, як писали західні журналісти, відіграли важливу роль в умовах бойових дій, коли з ладу були виведені інші засоби комунікації.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.