«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Динаміку резервів впродовж листопаду визначали декілька факторів
Міжнародні резерви станом на 1 грудня 2020 року, за попередніми даними, склали 26,1 млрд доларів. У листопаді вони зменшилися на 4,7 млн доларів (в еквіваленті).
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу НБУ .
У НБУ пояснили, що в минулому місяці резерви зменшилися через "погашення зовнішніх і внутрішніх зобов'язань держави і операцій НБУ для згладжування курсових коливань на валютному ринку, які були врівноважені за рахунок валютних надходжень на користь уряду".
Відзначається, що динаміку резервів впродовж листопада визначали наступні чинники:
"Для згладжування коливань в сторону знецінення Національний банк провів кілька інтервенцій з продажу валюти на суму 87 млн дол США. У той же час в окремі дні, коли на ринку спостерігалася надлишкова пропозиція валюти, Національний банк придбав 41,0 млн дол. Останні три тижні листопаду валютний ринок був збалансованим, тому НБУ не виходив з інтервенціями", - йде мова в повідомленні.
Також НБУ заявив про переоцінку фінансових інструментів (внаслідок зміни ринкової вартості і курсів валют). Минулого місяця їх вартість збільшилася на 77, 9 млн дол.
"Поточний обсяг міжнародних резервів покриває 4,3 місяця майбутнього імпорту, що є достатнім для виконання зобов'язань України і поточних операцій уряду і Національного банку", - розповіли в НБУ.
Нагадаємо, що НБУ розширив можливості банків для кредитування.
Також ми писали про те, що в НБУ назвали причину ослаблення гривні цієї осені .