Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Платформа почне блокувати відео вже з 16 січня
YouTube оновлює свою політику щодо кіберзалякування та переслідувань, забороняючи діпфейки, повʼязані з неповнолітніми, жертвами злочинів, смертю чи насильством. Можливо, згодом під заборону потрапить й інший контент, згенерований ШІ.
Про це йдеться в блозі YouTube. З 16 січня платформа почне блокувати відео, які реалістично імітують померлих неповнолітніх або жертв смертельних чи добре задокументованих подій насильства, описуючи їхню смерть чи пережите насильство.
Вебсайт The Verge додає, що в деяких відео використовуються дитячі голоси, згенеровані штучним інтелектом, для опису насильства, яке сталося з ними у резонансних випадках. Сімʼї жертв, яких зображали на відео, назвали такий контент «огидним».
На відеохостингу запровадили нове налаштування модерації коментарів під назвою “Пауза”. Раніше можна було відключити коментарі, щоб фільтрувати їх. Однак тепер новий інструмент дозволить забороняти залишати нові коментарі, а попередні залишаться.
“Ця функція була в експерименті протягом деякого часу, і ми дуже раді, що можемо розгорнути її для всіх на основі позитивних відгуків, які ми отримали під час тестування”, – сказали в компанії.
Експериментальна група заявила, що нова функція дозволяє їм почуватися безпечніше, а також отримали “більшу гнучкість”. “Пауза” розташована у налаштуваннях – у верхньому правому куті панелі коментарів на сторінці перегляду в застосунку або в YouTube Studio.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.