Як створити успішний Telegram-канал та як його використовувати для розвитку вашого бізнесу

Власник найбільшої в Україні мережі Telegram-каналів Вадим Інгеров розкрив професійні секрети

Власник найбільшої в Україні мережі Telegram-каналів Вадим Інгеров
Власник найбільшої в Україні мережі Telegram-каналів Вадим Інгеров

Власник найбільшої в Україні мережі Telegram-каналів, до якої входить канал “Украина Сейчас”, Вадим Інгеров розповів, як він зміг побудувати цю мережу та кому вона може бути в нагоді.

 

Як створити успішний Telegram-канал

“У 2011 році я прийшов на сайт новин. У мене добре виходило робити заголовки, тому нам Укрнет видавав багато трафіку. Потім я почав дивитись в Гугл-аналітику та аналізувати, які новини краще заходять. Це дуже домпомогло мені пізніше розвивати свій Telegram-канал”, - каже Вадим Інгеров.

За словами експерта, великий поштовх розвитку новинних Telegram-каналів в Україні дали пандемія коронавірусу та початок війни. Тоді на фоні величезного запиту на інформацію залітали будь-які новини.

“На певному етапі ми перестали звертати увагу на контент. Головне було - якнайскоріше випустити. Не важливо як - головне бути першим. Зараз ситуація змінилась. Щоденно ми проводимо годинні планерки, на яких обговорюємо попередній день, заголовки, формати, віжуал. новин стало менше, але вони стали цікавіші”, - каже Вадим Інгеров.

Розширяти аудиторію Telegram-каналів можна за допомогою таких інструментів: 

  • Реклама в інших Telegram-каналах,
  • Таргетована реклама в Facebook,
  • Інфлюенсери, які дають пряму пораду підписатись,
  • Тік-Ток.

“Найякіснішу аудиторію ми отримуємо з інших Telegram-каналів, найменш зацікавлену - з Тік-Току. Крім того, як показує практика, клікбейт не працює. Краще створювати якісну пропозицію, щоб отримувати саме ту аудиторію, яка буде зацікавлена в вашому контенті”, - сказав Вадим Інгеров.

Як найбільш ефективно використовувати рекламу в Telegram-каналах

“На моє розуміння, Telegram-канали найбільше вигідні не крупному бізнесу та великим брендам, а середньому та малому бізнесу. Тут важлива швидкість. Якщо ти хочеш сьогодні повідомити про свій продукт - ти робиш це відразу та за годину набираєш великі охвати та відгуки, - каже Вадим Інгеров, - ТГ не має розумної стрічки, як в інших соцмережах. І це круто. Тому що ваша новина не загубиться. Якщо ти її оплатив та вона вийшла, можна бути впевненим, що вона дійде до читача”.

Власник мережі Telegram-каналів підкреслив, що обираючи майданчик для реклами, важливо дивитись не лише на кількісні, а й на якісні показники. Якщо в одному випадку краще працює величезний новинний паблік, а в інших - нішевий експертний, який об’єднує фахівців в певній сфері.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube