Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Європейська комісія підтримала розпочати переговори щодо вступу України та Молдови в ЄС. Україна сподівається на них уже в червні
Єврокомісія підтримує започаткування переговорів про вступ України до Європейського Союзу. В оголошеному висновку ЄК було зазначено, що країна продовжує систематичні зусилля щодо приєднання до ЄС та успішно виконала всі чотири додаткові кроки-реформи. Початок переговорів Україна очікує уже в червні.
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Він подякував за позитивну оцінку українського євроінтеграційного прогресу.
"Тепер ми очікуємо від наших європейських партнерів наступний крок — початок переговорів про членство в Євросоюзі вже цього місяця", - написав Шмигаль.
За даними видання Euractiv, Європейська комісія закликала країни-члени Європейського союзу (ЄС) розпочати переговори щодо інтеграції не тільки України, а і Молдови. Остання також вже успішно виконала всі три кроки, що було необхідним для початку офіційних переговорів. Серед умов для Києва були боротьба з корупцією, деолігархізація, захист національних меншин та обмеження політичного лобіювання.
Financial Times повідомляло, що Європейська комісія порекомендує провести перший раунд переговорів щодо вступу України та Молдови в ЄС 25 червня.
Politico повідомляло, що Європейський Союз прагне не зволікати з офіційним початком переговорів про вступ України та Молдови до Євросоюзу. Оскільки з 1 липня головування в Раді ЄС передасться Угорщині, Єврокомісія планує запустити процес до цієї дати. Дипломати ЄС сподіваються, що Будапешт зможе розв'язати цю проблему до початку головування Угорщини в Раді, тобто до 1 липня.
У грудні минулого року Європейська Рада порекомендувала розпочати офіційні переговори з Україною щодо вступу до ЄС, попри протистояння з Угорщиною.
В кінці квітня цього року президент України Володимир Зеленський заявив, що наша країна виконала всі необхідні умови для реального початку переговорів щодо вступу до Європейського Союзу.
Тим часом The Times вважає, що вступ України в ЄС може затягнутись щонайменше до 2030 року. Також можливо, що Київ планує приєднатися до ЄС до наступного десятиліття, а саме до 2040 року.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.