Головна
Бізнес
Економіка
08:22, 28 Листопада
Информатор UA

Интро

Національний банк України (НБУ) на понеділок, 28 листопада, встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 37,96 гривні.  Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро упав у ціні на 11 копійок.  Курси валют НБУ на 28 листопада: 1 долар — 36,56 1 євро — 37,96 1 польський злотий — 8,09 1 швейцарський франк — 38,65 1 юань — 5,09.   Що буде з гривнею та курсом долара у 2023 році  В 2023 році спостерігатиметься помірна девальвація національної валюти. За прогнозами експертів у четвертому кварталі наступного року курс долара становитиме 43 грн/дол. Крім того, міжнародна фінансова допомога залишиться критично важливим фактором забезпечення макрофінансової стабільності країни у 2023. Негативний вплив на економіку Україну справляють відключення електроенергії в результаті обстрілів росією об’єктів енергетичної інфраструктури, поки він був помірним, але якщо обстріли продовжаться — державі доведеться збільшувати масштаб та тривалість відключень електроенергії взимку. При цьому, прогноз експертів щодо падіння ВВП на 2023 рік залишився без змін на рівні -5,0% р/р,. Нагадаємо, українцям заборонили переказувати гроші з гривневих карток на закордонні. Крім того, голова НБУ Кирило Шевченко подав у відставку та пояснив причину свого рішення. Також Інформатор писав, що НБУ анулював ліцензії 17 небанківським фінансовим установам. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Євро подешевшав, скільки коштує долар? Курс валют на 28 листопада в Україні

Євро подешевшав, скільки коштує долар? Курс валют на 28 листопада в Україні

Читать на русском

Євро подешевшав на 11 копійок

Читать на русском
Євро подешевшав, скільки коштує долар? Курс валют на 28 листопада в Україні
Валюта

Євро подешевшав на 11 копійок

Національний банк України (НБУ) на понеділок, 28 листопада, встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривніВін залишився незмінним. Вартість євро зупинилася на рівні 37,96 гривні. 

Про це свідчать дані на сайті регулятора. Євро упав у ціні на 11 копійок. 

Курси валют НБУ на 28 листопада:

  • 1 долар — 36,56
  • 1 євро — 37,96
  • 1 польський злотий — 8,09
  • 1 швейцарський франк — 38,65
  • 1 юань — 5,09.

 

Що буде з гривнею та курсом долара у 2023 році 

В 2023 році спостерігатиметься помірна девальвація національної валюти. За прогнозами експертів у четвертому кварталі наступного року курс долара становитиме 43 грн/дол. Крім того, міжнародна фінансова допомога залишиться критично важливим фактором забезпечення макрофінансової стабільності країни у 2023. Негативний вплив на економіку Україну справляють відключення електроенергії в результаті обстрілів росією об’єктів енергетичної інфраструктури, поки він був помірним, але якщо обстріли продовжаться — державі доведеться збільшувати масштаб та тривалість відключень електроенергії взимку. При цьому, прогноз експертів щодо падіння ВВП на 2023 рік залишився без змін на рівні -5,0% р/р,.

Нагадаємо, українцям заборонили переказувати гроші з гривневих карток на закордонні. Крім того, голова НБУ Кирило Шевченко подав у відставку та пояснив причину свого рішення.

Також Інформатор писав, що НБУ анулював ліцензії 17 небанківським фінансовим установам.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.