Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Гаманці продовжують спустошуватися
На фоні зростання закупівельних цін на молоко від промислових господарств в Україні продовжують дорожчати молочні продукти. Як змінились ціни на молочні продукти та скільки вони коштують в супермаркетах на початку листопада?
Порівняно з жовтнем, середня ціна на вершкове масло в супермаркетах трохи зросла. Масло торгової марки "Селянське" 72,5% на початку листопада коштує в середньому 66,55 грн за 200 гр. У жовтні середня вартість такого масла становила 65,58 грн.
Середня вартість вершкового масла торгової марки "Яготинське" 73% у жовтні становила 62,04 грн за 200 гр. На початку листопада у супермаркетах це масло коштує в середньому 63,56 грн.
Молоко торгової марки "Простоквашино" 1% у жовтні 2022-го коштувало в середньому 36,05 грн за 900 мл. На початку листопада ціна трохи знизилась, вартість такого молока в супермаркетах становить 33,20 грн.
У жовтні середня ціна молока торгової марки "Яготинське" 2,6% становила 36,47 грн за 900 мл, а на початку листопада ціна трохи зросла — наразі таке молоко в супермаркетах коштує в середньому 37,74 грн.
На початку листопада 2022-го середня ціна в супермаркетах сметани торгової марки "Президент" 15% становить 38,35 гривень за 350 гр. Ще у жовтні таку сметану можна було побачити на лавах супермаркету за 36,40 гривень.
Середня ціна на сметану торгової марки "Простоквашино" 20% у листопаді трохи знизилася. Наразі вона продається у супермаркетах за ціною 42,70 гривень за 340 гр. У жовтні середня вартість такої сметани становила 44,07 гривень.
На початку листопада у супермаркетах середня ціна на кисломолочний сир торгової марки "Простоквашино" 9% становить 59,32 гривен за 300 гр. Порівняно з жовтнем, такий сир трохи здешевшав — тоді він коштував в середньому 60,03 гривень.
Вартість ростиме на всі продукти харчування загалом. Нацбанк прогнозує інфляцію до 30% до кінця цього року. Про це кажуть і експерти, оскільки частина українських територій досі знаходиться під окупацією, підприємства зупиняють роботу, і у виробників з'являються додаткові витрати на тепло і світло. Крім того, зросли ціни на комбікорми, пальне, подорожчала логістика.
Відключення електрики впливає на умови виробництва та збереження в сховищах практично всіх видів харчових продуктів. В тому числі можуть змінитися ціни та на хліб. Експерти прогнозують, що його асортимент може зменшитися. Чи будуть дорожчати хлібобулочні вироби?