«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Забезпечте безпеку вашої дитини на кухні за допомогою наших надійних порад, які захистять її від небезпек, пов'язаних із гарячим посудом та кухонною плитою!
Як тільки дитина починає ходити, їй стає цікаво до всього доторкнутися, покрутити, посмикати. За нею потрібно доглядати 24/7, але не завжди мамам це вдається. Тому, по можливості, необхідно ізолювати найнебезпечніші місця в будинку. Одне з таких — кухонна плита, яка манить маленького дослідника яскравими кнопками та ручками. Закриттям дверей на кухню не вирішити проблему. Карапуз швидко навчиться її відкривати. Рішення існує, про нього розповімо у статті.
Виробники побутової техніки подбали про безпеку дітей. Для кожного пристрою вони розробили спеціальну систему захисту, завдяки якій хаотичне натискання кнопок обертання ручок ні до чого не приведе. Але не тільки ризик включення приладів становить небезпеку. Навіть каструля зі вмістом, що стоїть на варильній поверхні, несе в собі загрозу. Маля захоче дотягнутися, щоб подивитися, що в ній. Тому насамперед не можна залишати дитину без нагляду на кухні під час приготування їжі. А після завершення процесу все гаряче прибрати подалі від краю робочої поверхні.
Що ж до плити:
Описані методи захисту є ефективними для дітей до 4 років. Старші діти здатні вивчити механізм розблокування, спостерігаючи за дорослими. Вони можуть спробувати самостійно приготувати їжу. Тому обов'язково потрібно проводити роз'яснювальну бесіду. Докладно розповісти, чому не можна тягнути, крутити, натискати і чого це може призвести.
Незалежно від того, який рівень захисту плити ви створите, ніколи не залишайте дитину самої на кухні. Допитливий дитячий розум здатний додуматися до того, про що дорослі навіть не підозрюють. Тому потрібно бути постійно на чеку.