У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
У МОЗ пояснили, чим коронавірус відрізняється від туберкульозу
Коронавірус та туберкульоз мають схожі симптоми. Обидва захворювання можуть мати тяжкі наслідки для життя та здоров'я людини.
Як відрізнити ці два захворювання розповіли у МОЗ, передає Інформатор.
Коли з'являються симптоми
Туберкульоз не проявляється швидко: початок захворювання може розтягнутися на кілька тижнів, а іноді місяців. Для коронавірусу притаманний гострий перебіг захворювання протягом тижня та загальна тривалість близько двох тижнів.
Слабкість
У пацієнта з туберкульозом може спостерігатися зниження працездатності та загальна стомлюваність. У пацієнтів із COVID-19 все залежить від тяжкості захворювання.
Лихоманка
Коронавірус може супроводжуватися вираженою лихоманкою. При легкій формі — до 38 градусів, при тяжкій — вище 38 градусів. При туберкульозі спостерігається незначне підвищення температури до 37-372 градусів, при важких формах — виражена лихоманка. Для туберкульозу також характерна підвищена пітливість уночі та втрата ваги. Для COVID-19 ці прояви не є характерними.
Схожі симптоми
Серед симптомів коронавірусу: головний біль, нежить, закладеність носа, біль у горлі та м'язах. Водночас задишка є симптомом цих двох захворювань, однак може мати різні особливості.
При туберкульозі вона може виникати під час фізичного навантаження. Також задишка може спостерігатися при тяжких поширених формах туберкульозу зі значним ураженням легеневої тканини.
При COVID-19 вона не характерна лише при легкій формі перебігу, але може з'являтися при середній та тяжкій формі. Також при тяжкій формі COVID-19 може бути кашель із кров'ю. У разі туберкульозу цей симптом спостерігається при тяжких формах хвороби зі значним ураженням легеневої тканини.
Крім того, для важких форм коронавірусу характерна зміна психічного стану.
Висновок. У будь-якому випадку потрібно проконсультуватися з лікарем і не встановлювати собі діагнози самостійно.
Нагадаємо, Зеленський хоче виплатити 1000 гривень за вакцинацію неповнолітнім. Крім того, в Україні підтвердили ще один випадок штаму «Омікрон».
Також Інформатор писав, що робити, щоби не захворіти.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.