Образ цього героя для мене не випадковий, я постійно думав про Іллю Грабара - людину, яка віддала життя за нашу країну. Ілля любив цей світ, музику та концерти. Його серце було відкритим. Він не просто загинув на фронті – він жив і вмирав за кожного з нас. Його історія – це не просто трагедія, це правда війни, яку не можна ігнорувати.
П'ять простих способів, які врятують літні речі
Літо – всім відома пора пікніків та соковитих десертів. Тож плями від трави на штанях чи від соку на простирадлах та блузах – сезонна норма. Однак, неохайний вигляд не має стати вашою візитівкою попри любов до активного відпочинку. А отже, Інформатор.UA пропонує кілька простих варіантів, як позбутися набридливих плям просто й не витратно.
Найбільш відомий спосіб видалення плям - це змішати сіль та воду в розрахунку одна столова ложка на склянку води та замочити річ у розчині на 30-40 хвилин. Однак, такий варіант ліпше підійде для жирних плям. А от щоб швидко прибрати плями від трави, слід розвести у склянці води одну столову ложку нашатирного спирту. Отриманий розчин також наноситься на пляму на півгодини, після чого річ слід ретельно випрати.
Перше, що слід зробити, якщо на ваші речі потрапила м’якоть чи сік фруктів або овочів, це промити забруднену ділянку звичайною, бажано проточною і обов’язково холодною водою. За кілька секунд пляма має зблякнути.
В якості натуральних альтернатив плямовивідним порошкам чи олівцям сміливо можна використовувати лимонну кислоту і білий оцет. Для цього слід приготувати відповідні розчини. Для використання білого оцту треба додати 100 мл рідини в 200 мл води. Розчин залишають на тканині до 10 хвилин. Після тканину слід прополоскати в холодній воді і випрати в машинці.
Для використання лимонної кислоти слід розчинити чайну ложку порошку в склянці води. Якщо лимонної кислоти немає, можна на забруднену ділянку на 15-20 хвилин нанести лимонний сік.
Плями від фруктів і фруктових соків можна видалити розчином гліцерину і горілки в рівних частинах, а також, якщо потримати тканину з плямою над посудом з киплячою водою і протирати плями оцтом. Свіжі плями від яблук, малини, черешні змиються тампоном, змоченим теплим молоком і мильною водою.
Крім того, пам’ятайте, не сушіть одяг, поки пляма не зникне, інакше її буде складніше відіпрати. Та коли це все ж таки сталося, не здавайтеся. Замочіть тканину з простим милом на ніч, а ранком повторіть процедури з лимоном чи оцтом.
Також ми розповідали про безпечні способи видалення зеленки з одягу та шкіри. Адже у магазинах можна знайти безліч різних засобів для боротьби зі складними забрудненнями. Втім, багато хто із господинь свідомо уникає хімічних розчинів, побоюючись, що вони зіпсують одяг. Відмінним виходом стане застосування підручних засобів, які знайдуться в кожному будинку. Серед них: горілка, оцет 6%, перекис водню, картопляний крохмаль, перманганат калію, нашатирний спирт та ацетон.
Найчастіше сліди зеленки залишаються саме на руках. Щоб усунути проблему, одразу після виникнення плям помийте руки з господарським милом. Якщо ж зеленка потрапила на обличчя, шкіру можна обережно проскрабувати або акуратно протерти засобом для зняття макіяжу, дитячим кремом чи рослинною олією.
Раніше Інформатор.UA писав, що в україні зешевшали огірки та полуниця. Також ми розповідали, як зміниться ціна на абрикоси та черешню найближчим часом.