“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Всі вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними
Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca / Covishield, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою на інших виробничих майданчиках. Такі рекомендації Міністерству охорони здоров'я України надала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики.
Про це повідомили в Кабінет міністрів України,передає Інформатор .
Вакцина AstraZeneca (AZD1222) виробництва Інституту сироватки крові Індії (Covishield) і вакцина, виготовлена південнокорейською компанією SK Bioscience Co Ltd. (AstraZeneca-SKBio), ідентичні за складом і технологією виготовлення,вони є взаємозамінними.
Експерти попереджають, що вакцини різних типів і створені різними компаніями не є взаємозамінними. Тобто людей, які отримали першу дозу векторної вакцини AstraZeneca / Covishield, не можна прищеплювати другою дозою вакцини іншого типу, наприклад вакциною від Pfizer-Biontech або вакциною CoronaVac / Sinovac, вони можуть відрізнятися за технологіями виготовлення.
Нагадаємо, з 24 лютого в Україні розпочалася вакцинація проти коронавірусу. Першими почали вакцинувати медиків, які борються з коронавірусом, військових.
Вже з 22 березня розпочався другий етап вакцинації.Паралельно з мобільними бригадами тепер працюють стаціонарні пункти.
Також Інформатор писав, як мінімізувати ризики побічних ефектів вакцинації.