«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Всі вакцини AstraZeneca проти COVID-19, незалежно від країни виробництва, є взаємозамінними
Людям, яким зробили перше щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca / Covishield, можна робити друге щеплення вакциною AstraZeneca, виробленою на інших виробничих майданчиках. Такі рекомендації Міністерству охорони здоров'я України надала Національна технічна група експертів з питань імунопрофілактики.
Про це повідомили в Кабінет міністрів України,передає Інформатор .
Вакцина AstraZeneca (AZD1222) виробництва Інституту сироватки крові Індії (Covishield) і вакцина, виготовлена південнокорейською компанією SK Bioscience Co Ltd. (AstraZeneca-SKBio), ідентичні за складом і технологією виготовлення,вони є взаємозамінними.
Експерти попереджають, що вакцини різних типів і створені різними компаніями не є взаємозамінними. Тобто людей, які отримали першу дозу векторної вакцини AstraZeneca / Covishield, не можна прищеплювати другою дозою вакцини іншого типу, наприклад вакциною від Pfizer-Biontech або вакциною CoronaVac / Sinovac, вони можуть відрізнятися за технологіями виготовлення.
Нагадаємо, з 24 лютого в Україні розпочалася вакцинація проти коронавірусу. Першими почали вакцинувати медиків, які борються з коронавірусом, військових.
Вже з 22 березня розпочався другий етап вакцинації.Паралельно з мобільними бригадами тепер працюють стаціонарні пункти.
Також Інформатор писав, як мінімізувати ризики побічних ефектів вакцинації.