У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Як вибрати ідеальний продукт для смачної страви
Запечена риба - прекрасний гарнір та ситне самостійне блюдо. Вона має приємний смак і аромат, невисоку калорійність, поєднується з різними інгредієнтами. Тому відмінно підходить для дитячого або дієтичного меню. Запікати можна як цілу тушку, так і філе. Розповімо, як вибрати продукт, щоб страва вийшла смачною і корисною.
Для приготування в духовці підходять майже всі різновиди океанічних і річкових мешканців. Однак деякі втрачають свої властивості за такої термічної обробки. Риба з рихлим м'ясом просто розвалюється в духовій шафі перетворюються на кашу. До таких видів відносяться зубатка, навага, путасу, минтай і деякі інші. З них краще зробити юшку або печеню, підсмажити на грилі або пательні.
А ось морський і річковий улов зі щільним філе ідеально підходить для рецептів, які передбачають обробку в духовій шафі. Варто віддавати перевагу видам, які мають більш м'який смак. Таким не потрібно багато приправ. Буде досить солі, перцю і запашних трав. Найзручніше знімати м'ясо з великих і середніх тушок. Явні фаворити є як серед океанічних, так і серед прісноводних видів.
Морські сорти для запікання:
Вагома перевага дарів моря - вони готуються швидше. Їх складно зіпсувати, тому з цим впорається навіть початківець кулінар. Щоб запекти рибу в духовці, також беруть дорадо або сибаса. Але все ж їх краще готувати цілком.
Річковий улов для приготування в духовці:
Щоб блюдо вийшло вдалим, бажано брати найбільш м'ясистих прісноводних мешканців. Але їх необхідно обробляти довше. Причина в більш вираженому рибному запаху і присмаку твані. Також в рибі іноді трапляються дрібні паразити. Щоб поліпшити смак, рибу можна попередньо замаринувати в суміші спецій.
Найважливіший етап - підготовка філе. Його потрібно акуратно зняти: надрізати тушку по хребту від голови до хвоста і витягти кістки. Щоб процес був легшим, варто брати некостисті сорти. До таких відносяться осетрові, ставридові, лососеві, тріска і форель.
Щоб продукт не пересох, його змочують соусом, сметаною або майонезом, поливають наваристим рибним бульйоном. Слід підливати рідину в міру випаровування. Кращі приправи - найпростіші: сіль, перець, лимон. Якщо посипати шматочки тертим сиром, вийде апетитна хрустка скоринка, перед якою неможливо встояти. Щоб філе точно не розвалилося, його панірують у борошні і злегка обсмажують. Оптимальний час готування - 15-30 хвилин, в залежності від розмірів шматочків, щільності риби і температури.
Щоб напевно купити філе риби,яке підійде для всіх кулінарних шедеврів, буде смачним і корисним, довіряйте надійних постачальників. Компанія Seadora пропонує великий вибір морепродуктів. Привозить їх швидко і завжди свіжими.
Рекламний матеріал