“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
У МОЗ зазначають, що побічні ефекти після вакцинації - це нормально
В Україні вже більше місяця йде вакцинація від коронавірусу. У країні зафіксували майже 600 випадків побічних ефектів після отримання щеплення. У МОЗ зазначають, що побічні ефекти після вакцинації - це нормально. Але ризики мінімізувати можна.
Про це повідомили до Національної служби здоров'я України (НСЗУ), передає Інформатор .
Так, перед вакцинацією рекомендується повідомляти лікареві про будь-які алергічні реакції, які у вас були раніше.
"Всі ліки, включаючи вакцини від коронавірусу, мають свої ризики. Зазвичай будь-які побічні ефекти незначні і можуть тривати всього кілька днів. Людям, яким зробили щеплення, протягом 30 хвилин після вакцинації обов'язково потрібно залишитися в медичній установі, у разі виникнення алергічних реакцій" , - відзначають у НСЗУ.
У відомстві зазначають, що біль, набряк, лихоманка, озноб, головний біль, втомлюваність є нормальними реакціями на вакцину та минають через декілька днів після її введення.
Але при цьому, якщо ви відчуваєте дискомфорт тривалий час, зверніться до лікаря за рекомендаціями.
Перераховані вище симптоми ви можете послабити:
Відзначимо, портал НСЗУ є офіційним джерелом інформації, створеним за підтримки Міністерства охорони здоров'я України.
Нагадаємо, з початку вакцинації в Україні прищепили 155 587 осіб.За минулу добу, 24 березня, вакцину отримали 18 561 осіб.
Також Інформатор писав, що в Україні пацієнти, які отримали першу дозу вакцини від коронавірусу Covishield, можуть робити друге щеплення іншим однотипним препаратом.За словами, радника глави МОЗ в країні немає проблеми з нестачею других доз вакцини.