Як готуватися до ЗНО з історії України - де шукати тести та довідники

Читать на русском

Корисні платформи для підготовки абітурієнтів до іспиту з історії

Читать на русском
ЗНО
Як готуватися до іспиту з історії України для вступу у ВНЗ

Корисні платформи для підготовки абітурієнтів до іспиту з історії

В Україні цьогоріч проводить Національний мультипредметний тест замість звичного ЗНО. Найпопулярнішим предметом серед абітурієнтів цьогоріч стала історія України. Інформатор розповість, як можна підготуватися до тестування. 

Помилки при підготовці до НМТ з історії України

Відсутність регулярної підготовки. Для того щоб краще засвоїти матеріал, варто зробити уроки регулярними. Якщо у підготовці робити занадто великі перерви, то можна просто забути якісь теми і витрачати забагато часу на повторення.

Застаріла інформація. Готуватися до іспиту варто, використовуючи "свіжі дані". Наприклад, у випадку з історією України краще користуватися також і новими підручниками або платформами, де є інформація про сучасну Україну. Зокрема, в старих підручниках можуть бути відсутні теми про Революцію гідності, початок російсько-української війни. 

Нудна система підготовки. Якщо тільки читати та конспектувати, то це може бути нудним для абітурієнта. В такому випадку складно налаштуватися на навчання. Тому варто зробити різноманіття. Наприклад, можна зробити інформаційні картки з важливими датами та портретами історичних осіб: за допомогою цього можна влаштовувати цілі вікторини і готуватися веселіше.

Курси з міні-групами або індивідуальним навчанням. Якщо ж обирати підготовку на спеціальних курсах, то краще обирати ті, де менші групи. Так буде більше уваги до кожного учня. Якщо ж є можливість, то ще зручнішим варіантом буде індивідуальне навчання з репетитором.  

Підготовка до НМТ з історії України онлайн

Є й способи для самостійної підготовки: зокрема, онлайн-тести, які є на порталі Освіта. Тут можна знайти приклади тестів, які були на ЗНО попередні роки. Тобто, це реальні завдання, які давалися абітурієнтам. Результат онлайн-тесту може вказати, в яких темах треба зробити "роботу над помилками". 

Крім того, в доступі є демонстраційний тест НМТ 2023. Тут можна ознайомитися з прикладами завдань, які будуть на реальному іспиті. Це допоможе підготуватися не тільки до самих запитань, а до формату іспиту. 

Також є матеріали, які допоможуть у підготовці, на YouTube-каналі ZNOUA. У плейлисті "Підготовка до ЗНО з історії України" абітурієнти можуть побачити такі уроки: революція України 1917 року, факти про українських козаків, розбори найскладніших питань з ЗНО минулих років та багато іншого. 

Вступна кампанія 2023

Національний мультипредметний тест в Україні проводитимуть у дві сесії. Основна сесія триватиме з 5 по 23 червня. Додаткова – з 11 по 24 липня. Слід зазначити, що додаткова сесія проводиться для тих абітурієнтів, які з поважних причин не змогли відвідати основні іспити (наприклад, важка травма, хвороба тощо). 

Також пояснювалося, що для проходження НМТ абітурієнти повинні мати паспорт та сертифікат НМТ. Сертифікат сформується після успішної реєстрації абітурієнта: цей документ є "перепусткою" до закладу, де проводиться тестування.  

Нагадаємо, експерти пояснювали, як випускники з окупованих територій можуть зареєструватися на НМТ без паспорта

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.