Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Суховантажне судно Ams1 пройшло Чорне море та увійшло в українську гілку Дунаю
Ізраїльський корабель пройшов Чорне море і сьогодні, 31 липня, увійшов в українську гілку Дунаю. Суховантажне судно Ams1 прикривав американський бойовий літак.
Про це повідомляє Мілітарний. За його даними, проти ночі на 30 липня три цивільні кораблі Ams1, Sahin 2 і Yilmaz Kaptan походженням Ізраїль, Греція та Туреччина/Грузія відповідно, пройшли турецькі протоки. У їхньому пункті призначення вказана Україна.
"Рішення розблокування "зернового коридору" може бути знайдене всупереч бажанням русні… Вже сьогодні, Ams1, наплювавши на російські погрози, входить в українську гілку Дунаю. Це перший корабель, який прорвав російську блокаду Чорного моря після бомбардування Рені 25 липня. Починаючи свою подорож з Ашдоду, Ізраїль, він відкрито рекламував пункт призначення – Україна, і перетнув Чорне море прямим курсом", - акцентує видання.
Також крім вищезгаданих суден, за ними йдуть ще чотири, які або встали, або встануть на якірну стоянку найближчим часом на Дунаї. Прикриває їх з повітря американський протикорабельний літак P8, його дозаправляють прямо в небі Румунії. Додаткову інформацію надає розвідувальний безпілотник Forte12 RQ-4.
Води Румунії та Болгарії можуть використати замість акваторії Чорного моря для перевезення продовольства в рамках "зернової угоди". Про це розповідав посол України в Туреччині Василь Боднар.
"Ми так само маємо можливості залучати кораблі і компанії. З нашої точки зору, це можна реалізувати навіть не використовуючи цей маршрут, який вже був погоджений, а через територіальні води Румунії і Болгарії. Це також можливий варіант, щоб мінімізувати ризики, які створила росія", - сказав Боднар.
Попри дії рф, експорт української агропродукції продовжується як суходолом – автомобільним та залізничним транспортом. Крім того, річковим транспортом, зокрема, через Дунай.
Нагадаємо, що Папа Римський Франциск під час недільної молитви "Ангел Господній" у Ватикані звернувся до російської влади із закликом відновити дію Чорноморської зернової угоди. Він просить дозволити Україні безпечно транспортувати зерно, щоб прогодувати людство.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.