Головна
Україна
Події
12:43, 12 Серпня
Информатор UA

Интро

Якщо вступати на основі іноземного документа про освіту, то подати заяви можна лише в паперовій формі безпосередньо до закладу вищої освіти (ЗВО). Для подальшого навчання та отримання диплома вступнику обов'язково треба пройти процедуру визнання іноземного документа в Україні.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство освіти і науки України. ️Це можна зробити двома способами:  Після зарахування упродовж першого місяця навчання потрібно звернутися до ЗВО. Заклад має прийняти рішення до початку другого семестру першого року навчання. У разі підтвердження видається свідоцтво про визнання іноземного документа про освіту, інформація про яке вноситься в єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО). Зверніть увагу, що таке свідоцтво діє тільки в тому ЗВО, який його видав. Звернутися до державного підприємства "Інформаційно-іміджевий центр" МОН. У разі визнання документа видається свідоцтво, інформація про яке вноситься в ЄДЕБО. Зверніть увагу, що таке свідоцтво приймається в усіх закладах освіти, підприємствах, установах, організаціях будь-якої форми власності.  Свідоцтва, видані ЗВО і МОН, дійсні тільки разом з оригіналом документа та діють безстроково. Перевірити достовірність свідоцтва можна на сайті. Процедури визнання не потребують документи про освіту громадян колишнього СРСР, видані до 15 травня 1992 року, а також документи, видані за підсумками навчання до початку 1992/1993 навчального року в закладах освіти держав колишнього СРСР.  Нагадаємо, в укриттях шкіл, дитсадочків та університетів з'явиться Wi-Fі. Крім того, за кордоном зараз знаходяться понад 600 тисяч українських школярів. Також Інформатор писав, яких російських письменників залишать у шкільній програмі. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Вступна кампанія-2022: алгоритм дій для тих, хто має іноземний документ про освіту

Читать на русском

Свідоцтва, видані ЗВО і МОН, дійсні тільки разом з оригіналом документа та діють безстроково

Читать на русском
Вступна кампанія-2022: алгоритм дій для тих, хто має іноземний документ про освіту

Свідоцтва, видані ЗВО і МОН, дійсні тільки разом з оригіналом документа та діють безстроково

Якщо вступати на основі іноземного документа про освіту, то подати заяви можна лише в паперовій формі безпосередньо до закладу вищої освіти (ЗВО). Для подальшого навчання та отримання диплома вступнику обов'язково треба пройти процедуру визнання іноземного документа в Україні. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство освіти і науки України.

️Це можна зробити двома способами: 

  • Після зарахування упродовж першого місяця навчання потрібно звернутися до ЗВО. Заклад має прийняти рішення до початку другого семестру першого року навчання. У разі підтвердження видається свідоцтво про визнання іноземного документа про освіту, інформація про яке вноситься в єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО). Зверніть увагу, що таке свідоцтво діє тільки в тому ЗВО, який його видав.
  • Звернутися до державного підприємства "Інформаційно-іміджевий центр" МОН. У разі визнання документа видається свідоцтво, інформація про яке вноситься в ЄДЕБО. Зверніть увагу, що таке свідоцтво приймається в усіх закладах освіти, підприємствах, установах, організаціях будь-якої форми власності. 


Свідоцтва, видані ЗВО і МОН, дійсні тільки разом з оригіналом документа та діють безстроково. Перевірити достовірність свідоцтва можна на сайті. Процедури визнання не потребують документи про освіту громадян колишнього СРСР, видані до 15 травня 1992 року, а також документи, видані за підсумками навчання до початку 1992/1993 навчального року в закладах освіти держав колишнього СРСР. 

Нагадаємо, в укриттях шкіл, дитсадочків та університетів з'явиться Wi-Fі. Крім того, за кордоном зараз знаходяться понад 600 тисяч українських школярів.

Також Інформатор писав, яких російських письменників залишать у шкільній програмі.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.