Головна
Україна
12:02, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

За кордоном зараз перебувають 641 тисяча українських дітей шкільного віку. Від початку повномасштабної війни в Україну повернулися тільки 30 тисяч школярів. Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, – передає Інформатор. За його словами, на початку повномасштабного вторгнення рф в Україні нараховувалося близько 4 мільйони 200 тисяч школярів. Зараз за кордоном перебувають 641 тисяча українців шкільного віку, що на 30 тисяч менше, ніж було у травні. "Є певна тенденція, адже на початку травня була 671 тисяча дітей (за кордоном), на сьогодні – 641 тисяча, тобто 30 тисяч дітей вже повернулися", – розповів Шкарлет. Крім того, через війну багато дітей стали переселенцями всередині країни, усі вони матимуть доступ до навчання і будуть забезпечені освітніми закладами. "Жодна дитина не залишиться поза освітнім процесом", – запевнив глава МОН. Нагадаємо, які зміни чекають на українських школярів у новому навчальному році. Крім цього, в Україні збільшується кількість дітей, які залишилися без батьків.  Також Інформатор писав, як підтримати дитину, коли тато чи мама на війні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

За кордоном зараз знаходяться понад 600 тисяч українських школярів – МОН

Читать на русском

В Україну повернулося набагато менше дітей

Читать на русском
За кордоном зараз знаходяться понад 600 тисяч українських школярів – МОН

В Україну повернулося набагато менше дітей

За кордоном зараз перебувають 641 тисяча українських дітей шкільного віку. Від початку повномасштабної війни в Україну повернулися тільки 30 тисяч школярів.

Про це в ефірі всеукраїнського телемарафону повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, – передає Інформатор.

За його словами, на початку повномасштабного вторгнення рф в Україні нараховувалося близько 4 мільйони 200 тисяч школярів. Зараз за кордоном перебувають 641 тисяча українців шкільного віку, що на 30 тисяч менше, ніж було у травні.

"Є певна тенденція, адже на початку травня була 671 тисяча дітей (за кордоном), на сьогодні – 641 тисяча, тобто 30 тисяч дітей вже повернулися", – розповів Шкарлет.

Крім того, через війну багато дітей стали переселенцями всередині країни, усі вони матимуть доступ до навчання і будуть забезпечені освітніми закладами.

"Жодна дитина не залишиться поза освітнім процесом", – запевнив глава МОН.

Нагадаємо, які зміни чекають на українських школярів у новому навчальному році.

Крім цього, в Україні збільшується кількість дітей, які залишилися без батьків. 

Також Інформатор писав, як підтримати дитину, коли тато чи мама на війні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.