Головна
Україна
Події
15:19, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети безкоштовно отримають роутери та необхідну техніку для швидкісного інтернету в укриттях від телеком-компаній. Представники закладів освіти зможуть подати заявку на Wi-Fi в укриттях.  Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор. Як повідомляється, сьогодні укриття в Україні облаштовані у 30% шкіл. З 1 вересня вони почнуть приймати дітей. Тому в укриттях встановлять безкоштовний інтернет: для роботи, спілкування та навчання. "Ми вже отримали перші 2 500 роутерів та 1 000 модемів від телеком-бізнесу, які поїдуть до навчальних закладів. Завдяки інтернету в укриттях діти та вчителі навіть під час повітряних тривог зможуть продовжити навчання", - заявив Федоров. До старту навчального року безкоштовно надають необхідну техніку для швидкісного інтернету для дитсадків, шкіл, профтехів, коледжів та університетів. Як долучитися: Якщо ви представник закладу освіти та бажаєте забезпечити ваше укриття Wi-Fi — подайте заявку. Якщо ви провайдер або соціально відповідальна компанія, ви можете допомогти забезпечити укриття закладів освіти швидкісним інтернетом. Заповнюйте заявку за посиланням. Незабаром відкриють публічний дашборд, де в реальному часі можна буде відстежувати, скільки отримано заявок і звідки. Там кожен зможе перевірити якість інтернету в укриттях. Нагадаємо, в Україні лише 8 % шкіл мають укриття для початку навчального року. Крім того, діти із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школах Миколаєва. Також Інформатор писав, що за кордоном зараз знаходяться понад 600 тисяч українських школярів. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

В укриттях шкіл, дитсадочків та університетів з'явиться Wi-Fі

Читать на русском

Завдяки інтернету в укриттях діти навіть під час повітряних тривог зможуть продовжити навчання

Читать на русском
В укриттях шкіл, дитсадочків та університетів з'явиться Wi-Fі

Завдяки інтернету в укриттях діти навіть під час повітряних тривог зможуть продовжити навчання

Українські дитсадки, школи, профтехи, коледжі та університети безкоштовно отримають роутери та необхідну техніку для швидкісного інтернету в укриттях від телеком-компаній. Представники закладів освіти зможуть подати заявку на Wi-Fi в укриттях. 

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, передає Інформатор.

Як повідомляється, сьогодні укриття в Україні облаштовані у 30% шкіл. З 1 вересня вони почнуть приймати дітей. Тому в укриттях встановлять безкоштовний інтернет: для роботи, спілкування та навчання.

"Ми вже отримали перші 2 500 роутерів та 1 000 модемів від телеком-бізнесу, які поїдуть до навчальних закладів. Завдяки інтернету в укриттях діти та вчителі навіть під час повітряних тривог зможуть продовжити навчання", - заявив Федоров.

До старту навчального року безкоштовно надають необхідну техніку для швидкісного інтернету для дитсадків, шкіл, профтехів, коледжів та університетів. Як долучитися:

  • Якщо ви представник закладу освіти та бажаєте забезпечити ваше укриття Wi-Fi — подайте заявку.
  • Якщо ви провайдер або соціально відповідальна компанія, ви можете допомогти забезпечити укриття закладів освіти швидкісним інтернетом. Заповнюйте заявку за посиланням.


Незабаром відкриють публічний дашборд, де в реальному часі можна буде відстежувати, скільки отримано заявок і звідки. Там кожен зможе перевірити якість інтернету в укриттях.

Нагадаємо, в Україні лише 8 % шкіл мають укриття для початку навчального року. Крім того, діти із тимчасово окупованих територій зможуть навчатися в школах Миколаєва.

Також Інформатор писав, що за кордоном зараз знаходяться понад 600 тисяч українських школярів.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.