Головна
Україна
Кримінал
19:21, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

Власнику української мережі АЗС отримав підозру за постачання російським окупантам палива у Запорізькій області. Він сам запропонував рашистам свої послуги. Тепер йому загрожує ув'язнення.  Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора.  За даними слідства, власник мережі АЗС, який є кінцевим бенефіціаром групи компаній на території України, на тимчасово окупованій території Запорізької області співпрацював з окупаційною владою та забезпечував функціонування там АЗС.  "Бізнесмен звернувся до окупаційної влади Запоріжжя та запропонував послуги з постачання пально-мастильних матеріалів для потреб ворога. Він налагодив закупівлю бензину та дизельного палива з анексованого РФ Криму. Закуплене пальне підозрюваний перевозив до Мелітополя та продавав", - йдеться в повідомленні.  Силовики провели 15 обшуків на території Вінницької, Черкаської областей, а також у містах Вінниця, Запоріжжя, Черкаси та Львів. Виявлено та вилучено системні блоки персональних комп’ютерів, ноутбуки, телефони, понад 89 тис грн, 37 тис доларів та 4 тисячі євро, чорнові записи, а також резервуари із паливом на нафтобазі. Колаборанту повідомили про підозру у пособництві державі-агресору (ст. 111-2 КК України). Йому загрожує 10-12 років ув'язнення, а також позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без. Більше про зрадників  СБУ повідомила про підозри ще 16 організаторам псевдореферендуму рф на тимчасово окупованих територіях. Мова йде про Донецьку, Херсонську і Запорізьку області. Колаборанти забезпечували фінансування підготовки та проведення псевдоголосування. Вони створили територіальні дільниці для псевдоголосування; сформували фейкові територіальні та дільничні виборчі комісії; інформували мешканців громад щодо підготовки та проведення "референдуму" та склали попередні списки учасників "плебісциту". Також ми писали, що хакери зі Львова зламували та продавали росії акаунти українців. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Власник мережі АЗС постачав окупантам паливо у Запорізькій області: скільки йому "світить"

Читать на русском

Він сам запропонував рашистам свої послуги

Читать на русском
Власник мережі АЗС постачав окупантам паливо у Запорізькій області: скільки йому "світить"

Він сам запропонував рашистам свої послуги

Власнику української мережі АЗС отримав підозру за постачання російським окупантам палива у Запорізькій області. Він сам запропонував рашистам свої послуги. Тепер йому загрожує ув'язнення. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу генпрокурора

За даними слідства, власник мережі АЗС, який є кінцевим бенефіціаром групи компаній на території України, на тимчасово окупованій території Запорізької області співпрацював з окупаційною владою та забезпечував функціонування там АЗС. 

"Бізнесмен звернувся до окупаційної влади Запоріжжя та запропонував послуги з постачання пально-мастильних матеріалів для потреб ворога. Він налагодив закупівлю бензину та дизельного палива з анексованого РФ Криму. Закуплене пальне підозрюваний перевозив до Мелітополя та продавав", - йдеться в повідомленні. 

Силовики провели 15 обшуків на території Вінницької, Черкаської областей, а також у містах Вінниця, Запоріжжя, Черкаси та Львів. Виявлено та вилучено системні блоки персональних комп’ютерів, ноутбуки, телефони, понад 89 тис грн, 37 тис доларів та 4 тисячі євро, чорнові записи, а також резервуари із паливом на нафтобазі.

Колаборанту повідомили про підозру у пособництві державі-агресору (ст. 111-2 КК України). Йому загрожує 10-12 років ув'язнення, а також позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю від 10 до 15 років та з конфіскацією майна або без.

Більше про зрадників 

СБУ повідомила про підозри ще 16 організаторам псевдореферендуму рф на тимчасово окупованих територіях. Мова йде про Донецьку, Херсонську і Запорізьку області.

Колаборанти забезпечували фінансування підготовки та проведення псевдоголосування. Вони створили територіальні дільниці для псевдоголосування; сформували фейкові територіальні та дільничні виборчі комісії; інформували мешканців громад щодо підготовки та проведення "референдуму" та склали попередні списки учасників "плебісциту".

Також ми писали, що хакери зі Львова зламували та продавали росії акаунти українців.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.