“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Депутати "Грузинської мрії" легко набрали необхідну кількість голосів, аби подолати заборону президентки Саломе Зурабішвілі на закон про "Прозорість іноземного впливу"
Парламент Сакартвело остаточно проголосував за законопроєкт про "іноагентів", подолавши вето президентки Саломе Зурабішвілі. У триденний термін скандальну ініціативу мають повернули на підпис до президентки. Якщо вона за п'ять днів не погодить і не опублікує законопроєкт, Конституція передбачає, що це має зробити голова парламенту – Шалва Папуашвілі. Закон може заблокувати лише Конституційний суд, якщо постановить невідповідність Конституції.
Як повідомляє Ехо Кавказу, за подолання вето Зурабішвілі проголосували 84 депутати, проти – 4. Голосування відбувалося на тлі масштабної акції протесту. Протестувальники підійшли під стіни парламенту. Депутати покидали засідання під свист і викрики "раби" та "росіяни".
Закон "Про прозорість іноземного впливу" є калькою сумновідомого російського закону "про іноагентів". Він ставить вільні медіа під контроль влади й дає можливість зруйнувати свободу слова. Ініціатива викликала масштабні протести. Західні країни виступили з критикою "Грузинської мрії". США оголосили, що можуть запровадити санкції. В ЄС попередили, що це поставить хрест на процесі євроінтеграції.
Попри все влада, контрольована проросійським олігархом Бідзіною Іванішвілі, не збирається відмовлятися від своїх планів. Прем'єр-міністр країни Іраклій Кобахідзе під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності Грузії звинуватив опозицію у державній зраді та спробі державного перевороту й оголосив, що ухвалення законопроєкту допоможе повернути Абхазію та Південну Осетію до складу країни та "запобігти війні". Заяви підтверджують версію щодо того, що метою всієї затії є зрив євроатлантичного курсу Грузії за замовленням Кремля.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.