Головна
Україна
Події
12:45, 5 Липня
Информатор UA

Интро

Витягував з-під прицільного ворожого вогню побратимів, брав у полон окупантів, рятував життя пораненим захисникам та цивільним. Історія бойового медика Василя Мариніча, який героїчно загинув у бою з противником під Солодким, що у Донецькій області. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України. Маючи медичну освіту, він одягнув військову форму і став молодшим сержантом, бойовим медиком в одній із військових частин Нацгвардії. Василь не мав страху перед ворогом. Тому через вісім місяців служби вирушив на схід. Його підрозділ міцно тримав лінію оборони у населеному пункті Солодке. Ворог намагався взяти його під повний контроль обстрілював зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню. Побратими згадують: під час артобстрілу Василь врятував життя двом військовим, які вели бій. Хлопець, ризикуючи власним життям, витяг на собі з-під обстрілів поранених командирів. Я памятаю, що мене витягував сержант Мариніч. Він надав мені медичну допомогу - наклав турнікет на ногу. Завдяки йому я живий. Того дня я зазнав важких поранень. Від болю, шоку - знепритомнів. Всі думали, що я вже мертвий. Все життя тебе памятатиму, друже, - пригадує побратим Антон. Бойовий медик не лише рятував життя, а й вміло воював. Під час загострення під Солодким Василь навіть взяв у полон окупантів. Десь за кілометри наші дозорні побачили підозрілий рух, де ми тримали оборону. То виявилися окупанти. Одна група була 6 осіб. За ними, метрів за 400, йшла ще одна група 6-8 осіб. Бійці Нацгвардії та морської піхоти почали затримувати орків. Одного відразу взяли в полон. Інший потягнувся до автомата і почалась стрільба. Перший відкрив вогонь окупант. Василь відкрив вогонь на ураження і застрелив одного з нападників, то був командир відділення. В них забрали тактичні карти, рації та іншу документацію, - пригадує командир групи Володимир. Василь Мариніч рятував життя пораненим захисникам і цивільним під ворожими кулями та ракетами. Роботою бойового медика вражені навіть досвідчені лікарі. На жаль, хлопець загинув під час артобстрілу у бою під населеним пунктом Солодке. Бійця посмертно нагородили орденом За мужність III ступеню. Нагадаємо, українськийприкордонник вижив після обстрілу росіяндронами-камікадзе. Крім того, у лікарні Запоріжжязнаходиться 14 захисників "Азовсталі", яких нещодавно звільнилиз полону. Такожписав, щоспецпідрозділ "Омега"брав участь у захисті Сєвєродонецьката Ізюма. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Витягнув на собі двох поранених побратимів та взяв у полон окупантів: історія 21-річного медика, який героїчно загинув у бою під Солодким

Читать на русском
Витягнув на собі двох поранених побратимів та взяв у полон окупантів: історія 21-річного медика, який героїчно загинув у бою під Солодким

Хлопцю був 21 рік

Витягував з-під прицільного ворожого вогню побратимів, брав у полон окупантів, рятував життя пораненим захисникам та цивільним. Історія бойового медика Василя Мариніча, який героїчно загинув у бою з противником під Солодким, що у Донецькій області.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України

Маючи медичну освіту, він одягнув військову форму і став молодшим сержантом, бойовим медиком в одній із військових частин Нацгвардії. Василь не мав страху перед ворогом. Тому через вісім місяців служби вирушив на схід. Його підрозділ міцно тримав лінію оборони у населеному пункті Солодке. Ворог намагався взяти його під повний контроль — обстрілював зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню. Побратими згадують: під час артобстрілу Василь врятував життя двом військовим, які вели бій. Хлопець, ризикуючи власним життям, витяг на собі з-під обстрілів поранених командирів.
 «Я пам’ятаю, що мене витягував сержант Мариніч. Він надав мені медичну допомогу - наклав турнікет на ногу. Завдяки йому я живий. Того дня я зазнав важких поранень. Від болю, шоку - знепритомнів. Всі думали, що я вже мертвий. Все життя тебе пам’ятатиму, друже», - пригадує побратим Антон.
Бойовий медик не лише рятував життя, а й вміло воював. Під час загострення під Солодким Василь навіть взяв у полон окупантів.
«Десь за кілометри наші дозорні побачили підозрілий рух, де ми тримали оборону. То виявилися окупанти. Одна група була 6 осіб. За ними, метрів за 400, йшла ще одна група 6-8 осіб. Бійці Нацгвардії та морської піхоти почали затримувати орків. Одного відразу взяли в полон. Інший потягнувся до автомата і почалась стрільба. Перший відкрив вогонь окупант. Василь відкрив вогонь на ураження і застрелив одного з нападників, то був командир відділення. В них забрали тактичні карти, рації та іншу документацію», - пригадує командир групи Володимир.
Василь Мариніч рятував життя пораненим захисникам і цивільним під ворожими кулями та ракетами. Роботою бойового медика вражені навіть досвідчені лікарі. На жаль, хлопець загинув під час артобстрілу у бою під населеним пунктом Солодке. Бійця посмертно нагородили орденом «За мужність» III ступеню.

Нагадаємо, український прикордонник вижив після обстрілу росіян дронами-камікадзе. Крім того, у лікарні Запоріжжя знаходиться 14 захисників "Азовсталі", яких нещодавно звільнили з полону. 

Також Інформатор писав, що спецпідрозділ "Омега" брав участь у захисті Сєвєродонецька та Ізюма. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.