Головна
Життя
13:38, 30 Червня
Информатор UA

Интро

Український прикордонник отримав тяжке поранення у перший день повномасштабного вторгнення росії: ворожий дрон-камікадзе обстріляв наметовий табір наших охоронців кордону в Чернігівській області. Пізніше зясувалося, що один осколок пройшов наскрізь через руку, інший попав у живіт і увійшов прямо у серце. Про це повідомляєз посиланням на Міністерство внутрішніх справ України. "Моє щастя, що я вижив після такого", - розповідає прикордонник і згадує, що він з шістьма побратимами першими постраждали від підступної атаки росіян. Як розповідає Віктор, він прокинувся від різкого болю. "Від вибуху фугасу. Отримав поранення під час обстрілу ворожими дронами-камікадзе. Вони (окупанти, - ред.) скидали на нас шрапнель", - говорить прикордонник. Ворог зненацька атакував наметовий табір прикордонників о п'ятій ранку під українсько-білоруським кордоном у Чернігівській області. Орієнтовно було чотири вибухи. "Руку піднімаю, тече кров. Так вийшло, що перший дрон, який завис, кинув снаряд. Туди, де були керівник, я і заступник", - ділиться прикордонник. Після обстрілу він ще не розумів, як насправді йому пощастило. Лікарі врятували життя прикордоннику. Зараз він проходить реабілітацію та планує повернутися на службу. Каже, треба виганяти росіян з нашої держави. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Осколок увійшов прямо у серце: український прикордонник вижив після обстрілу росіян дронами-камікадзе

Читать на русском
Осколок увійшов прямо у серце: український прикордонник вижив після обстрілу росіян дронами-камікадзе

Зараз він проходить реабілітацію та планує повернутися на службу

Український прикордонник отримав тяжке поранення у перший день повномасштабного вторгнення росії: ворожий дрон-камікадзе обстріляв наметовий табір наших охоронців кордону в Чернігівській області. Пізніше з’ясувалося, що один осколок пройшов наскрізь через руку, інший — попав у живіт і увійшов прямо у серце.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство внутрішніх справ України

"Моє щастя, що я вижив після такого", - розповідає прикордонник і згадує, що він з шістьма побратимами першими постраждали від підступної атаки росіян. 

Як розповідає Віктор, він прокинувся від різкого болю.  

"Від вибуху фугасу. Отримав поранення під час обстрілу ворожими дронами-камікадзе. Вони (окупанти, - ред.) скидали на нас шрапнель", - говорить прикордонник. 

Ворог зненацька атакував наметовий табір прикордонників о п'ятій ранку під українсько-білоруським кордоном у Чернігівській області. Орієнтовно було чотири вибухи. 
"Руку піднімаю, тече кров. Так вийшло, що перший дрон, який завис, кинув снаряд. Туди, де були керівник, я і заступник", - ділиться прикордонник.
Після обстрілу він ще не розумів, як насправді йому пощастило. Лікарі врятували життя прикордоннику. Зараз він проходить реабілітацію та планує повернутися на службу. Каже, треба виганяти росіян з нашої держави.  

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.