Головна
Україна
Події
18:13, 4 Липня
Информатор UA

Интро

В одній з лікарень Запоріжжя проходять реабілітацію 14 захисників "Азовсталі". Їх нещодавно вдалося звільнити з російського полону. Про це повідомляє Інформатор з посиланням наЗапорізьку обласну військову адміністрацію. Серед тих, хто повернувся, боєць "Азову" Володимир. Він розповів, що пішов захищати рідне місто Маріуполь з перших днів війни. Згодом опинився на "Азовсталі", де вже до останнього з бійцями тримали оборону. Під час бойових дій воїн отримав осколкове поранення. "Я згадую ті моменти знаходження у полоні. Хоча скажу, що морально ми були готові до таких умов. Харчувалися погано, нам видавали їжу маленькими порціями, медичної допомоги як такої не було. Постійно чули в нашу адресу образливі коментарі. Зараз ми раді, що опинилися нарешті вдома. У цій лікарні медицина та взагалі ставлення до людей на вищому рівні, регулярно роблять перевязки, належно доглядають", - розповів Володимир. Лікар-хірург прокоментував стан бійців, які потрапили до лікарні під час обміну полоненими. За його словами, вони отримали всю необхідну медичну допомогу, у тому числі психологічну. "Бійцям потрібна зараз реабілітація, робимо перевязки, оперативні втручання вже будуть виконуватися в плановому порядку. Але здебільшого, вони потрапили до нас вже з ампутаціями кінцівок, також у нас є бійці з пораненями органів черевної порожнини. Мені здається, що в полоні їм не надавали належної медичної допомоги, тому що повязки були брудні, гнійні рани, хлопці були дуже виснаженими", - зауважив лікар. Нагадаємо, обмін полоненими відбувся в кінці червня. Зазначимо, що це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення, завдяки якому додому повернулись 144 українських захисники, з них 95 - оборонці "Азовсталі". Крім того,полоні знаходяться понад 1,5 тисячі цивільних українців. Такожрозповідав прооборонця Маріуполя з позивним , який загинув під час боюза місто. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

У лікарні Запоріжжя знаходиться 14 захисників "Азовсталі", яких нещодавно звільнили з полону

Читать на русском

З усіх полонених, яких звільнили під час обміну, до лікарні доставили 14 бійців

Читать на русском
У лікарні Запоріжжя знаходиться 14 захисників "Азовсталі", яких нещодавно звільнили з полону

З усіх полонених, яких звільнили під час обміну, до лікарні доставили 14 бійців

В одній з лікарень Запоріжжя проходять реабілітацію 14 захисників "Азовсталі". Їх нещодавно вдалося звільнити з російського полону.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Запорізьку обласну військову адміністрацію.

Серед тих, хто повернувся, — боєць "Азову" Володимир. Він розповів, що пішов захищати рідне місто Маріуполь з перших днів війни. Згодом опинився на "Азовсталі", де вже до останнього з бійцями тримали оборону. Під час бойових дій воїн отримав осколкове поранення. 

"Я згадую ті моменти знаходження у полоні. Хоча скажу, що морально ми були готові до таких умов. Харчувалися погано, нам видавали їжу маленькими порціями, медичної допомоги як такої не було. Постійно чули в нашу адресу образливі коментарі. Зараз ми раді, що опинилися нарешті вдома. У цій лікарні медицина та взагалі ставлення до людей на вищому рівні, регулярно роблять перев’язки, належно доглядають", - розповів Володимир.

Лікар-хірург прокоментував стан бійців, які потрапили до лікарні під час обміну полоненими. За його словами, вони отримали всю необхідну медичну допомогу, у тому числі психологічну.

"Бійцям потрібна зараз реабілітація, робимо перев’язки, оперативні втручання вже будуть виконуватися в плановому порядку. Але здебільшого, вони потрапили до нас вже з ампутаціями кінцівок, також у нас є бійці з пораненями органів черевної порожнини. Мені здається, що в полоні їм не надавали належної медичної допомоги, тому що пов’язки були брудні, гнійні рани, хлопці були дуже виснаженими", - зауважив лікар.

Нагадаємо, обмін полоненими відбувся в кінці червня. Зазначимо, що це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення, завдяки якому додому повернулись 144 українських захисники, з них 95 - оборонці "Азовсталі". Крім того, у російському полоні знаходяться понад 1,5 тисячі цивільних українців

Також Інформатор розповідав про оборонця Маріуполя з позивним «Гоголь», який загинув під час бою за місто.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.