Головна
Життя
Будівництво
09:40, 18 Лютого
Информатор UA

Интро

На Закарпатті відремонтували вже 206 км із 208-кілометрової траси Н-09 Мукачево-Рахів-Івано-Франківськ-Львів. Відновлення одного з найбільш мальовничих маршрутів України, що сполучає Закарпатську, Львівську та Івано-Франківську області, планують закінчити цьогоріч в рамках програми президента Володимира Зеленського Велике будівництво. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, яка виклала вражаюче відео оновленої дороги. Траса Н-09 є флагманським маршрутом Заходу України, що веде до туристичних магнітів, зокрема проходить через Яблунецький перевал. Мандрівка Яблунецьким перевалом це суцільний захват від запаморочливих краєвидів. Він знаходиться на висоті 931 м над рівнем моря. Його ще називають Татарським перевалом та Беркутом. Межує із Рахівським (Закарпаття) та Надвірнянським (Івано-Франківщина) районами, - йдеться у повідомленні. В рамках президентської програми на самому перевалі облаштували безпечний оглядовий майданчик. З нього у хорошу погоду видно частину Свидовецького масиву та гору Близницю, а також гірські вершини Говерли та Петроса. Траса Н-09 також веде до Драгобрату. Найвисокогірніший курорт давно полюбився лижникам та сноубордистам. Сніг тут тримається найдовше - аж до квітня. Зупиняються туристи як правило у селищі Ясіня, а звідси уже їдуть або на Драгобрат, або на Буковель. Сільських садиб та готелів навколо є на будь-який смак. Сюди можна доїхати і автівкою, і потягом. Мандруйте Україною! Мандруйте Закарпаттям! Дороги до високогірних курортів найзахіднішої області України щороку стають все комфортнішими та доступнішими, - додають в Службі автомобільних доріг Закарпаття. Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво Кирило Тимошенко повідомив, що в рамках програми цього року планують оновити 5,5 тис км державних доріг та понад 1,4 тис. місцевих

“Велике будівництво”: закарпатські дорожники продемонстрували вражаюче відео оновленої траси Н-09

Читать на русском
“Велике будівництво”: закарпатські дорожники продемонстрували вражаюче відео оновленої траси Н-09

Траса Н-09 є флагманським маршрутом Заходу України

На Закарпатті відремонтували вже 206 км із 208-кілометрової траси Н-09 Мукачево-Рахів-Івано-Франківськ-Львів. Відновлення одного з найбільш мальовничих маршрутів України, що сполучає Закарпатську, Львівську та Івано-Франківську області, планують закінчити цьогоріч в рамках програми президента Володимира Зеленського “Велике будівництво”.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, яка виклала вражаюче відео оновленої дороги.

Траса Н-09 є флагманським маршрутом Заходу України, що веде до туристичних магнітів, зокрема проходить через Яблунецький перевал.

“Мандрівка Яблунецьким перевалом – це суцільний захват від запаморочливих краєвидів. Він знаходиться на висоті 931 м над рівнем моря. Його ще називають Татарським перевалом та Беркутом. Межує із Рахівським (Закарпаття) та Надвірнянським (Івано-Франківщина) районами”, - йдеться у повідомленні.

 

В рамках президентської програми на самому перевалі облаштували безпечний оглядовий майданчик. З нього у хорошу погоду видно частину Свидовецького масиву та гору Близницю, а також гірські вершини Говерли та Петроса.

Траса Н-09 також веде до Драгобрату. Найвисокогірніший курорт давно полюбився лижникам та сноубордистам. Сніг тут тримається найдовше - аж до квітня.

“Зупиняються туристи як правило у селищі Ясіня, а звідси уже їдуть або на Драгобрат, або на Буковель. Сільських садиб та готелів навколо є на будь-який смак. Сюди можна доїхати і автівкою, і потягом. Мандруйте Україною! Мандруйте Закарпаттям! Дороги до високогірних курортів найзахіднішої області України щороку стають все комфортнішими та доступнішими”, - додають в Службі автомобільних доріг Закарпаття.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу Президента,  координатор програми "Велике будівництво” Кирило Тимошенко повідомив, що в рамках програми цього року планують оновити 5,5 тис км державних доріг та понад 1,4 тис. місцевих

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.