Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Фільм вийшов 3 березня на британському каналі Channel 5
Британський тележурналіст і письменник Бен Фоглем зняв фільм про свою семиденну подорож до Чорнобильської зони документальний фільм. В зоні та на ЧАЕС кореспондент пробув тиждень.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Mirror .
Журналіст відвідав покинуте місто Прип'ять і поспілкувався з жителями Зони відчуження. Він зізнався, що з підліткового віку чув про аварію на ЧАЕС та боявся, що вона відіб'ється на житті британців.
Він висловив думку, що природа яка пробуджується в покинутому місті, вселяє надію.
Після "кількох місяців переговорів з українською владою" журналіст потрапив до четвертого реактору Чорнобильської електростанції. Там він пробув п'ять хвилин, повідомляє Inews .
Перед експедицією Фоглем серйозно обговорив всі ризики з дружиною, а також 11-річним сином і 10-річною донькою. Він також розповів, що привіз з собою мед та варення, які приготували жителі Зони відчуження, і збирається пригостити ними дітей.
Раніше автор нового фільму про ЧАЕС брав участь у змаганні з веслування в Атлантичному океані, піднявся на Еверест і ходив у походи до Сахари та Антарктиди.
Раніше Інформатор повідомляв, що на ЧАЕС дозволили ввести в дію нове сховище ядерних відходів .
Також повідомлялося, біля ЧАЕС зафіксували скачки радіації .