"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Фільм вийшов 3 березня на британському каналі Channel 5
Британський тележурналіст і письменник Бен Фоглем зняв фільм про свою семиденну подорож до Чорнобильської зони документальний фільм. В зоні та на ЧАЕС кореспондент пробув тиждень.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Mirror .
Журналіст відвідав покинуте місто Прип'ять і поспілкувався з жителями Зони відчуження. Він зізнався, що з підліткового віку чув про аварію на ЧАЕС та боявся, що вона відіб'ється на житті британців.
Він висловив думку, що природа яка пробуджується в покинутому місті, вселяє надію.
Після "кількох місяців переговорів з українською владою" журналіст потрапив до четвертого реактору Чорнобильської електростанції. Там він пробув п'ять хвилин, повідомляє Inews .
Перед експедицією Фоглем серйозно обговорив всі ризики з дружиною, а також 11-річним сином і 10-річною донькою. Він також розповів, що привіз з собою мед та варення, які приготували жителі Зони відчуження, і збирається пригостити ними дітей.
Раніше автор нового фільму про ЧАЕС брав участь у змаганні з веслування в Атлантичному океані, піднявся на Еверест і ходив у походи до Сахари та Антарктиди.
Раніше Інформатор повідомляв, що на ЧАЕС дозволили ввести в дію нове сховище ядерних відходів .
Також повідомлялося, біля ЧАЕС зафіксували скачки радіації .