“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
У цьому випадку мова йде про двосторонні відносини держав Євросоюзу з РФ, зазначив речник зовнішньополітичної служби блоку
Незважаючи на рекомендацію ЄС не відвідувати інавгурацію російського диктатора Володимира Путіна, країни-члени можуть самостійно ухвалювати відповідні. Оскільки в цьому випадку йдеться про двосторонні відносини між державами Євросоюзу та РФ. Таке пояснення стосовно відвідування заходу представниками деяких країн ЄС надав речник зовнішньополітичної служби блоку Петер Стано.
Спікер зазначив, що головний дипломат ЄС Жозеп Боррель вже зазначав, що відвідування таких заходів за участі Путіна не йде на користь Євросоюзу. Однак це питання компетенції кожної конкретної держави. Про це Стано розповів на брифінгу у Брюсселі у вівторок, 7 травня.
"Європейський Союз не представлений на цьому заході в Москві. Наш посол (Жозеп Боррель) не був там. Була рекомендація для членів ЄС уникати відвідування цієї події. Декілька країн-членів вирішили самостійно (приймати рішення). Це їхнє рішення та їхня компетенція вирішувати, хочуть вони відвідувати цей захід чи ні. Мова йде про двосторонні відносини".
Стано додав, що країни, які вирішили відправити своїх представників на інавгурацію Путіна, повинні самі надати пояснення, чому вони це зробили. Водночас він відмовився надати перелік країн ЄС, які надіслали своїх представників на захід.
7 травня відбулась інавгурація російського диктатора Володимира Путіна, який у березні переобрався президентом держави-агресора на термін до 2030 року. Крім цього, через "обнулення" термінів президента у 2020-му, очільник Кремля зможе виграти вибори ще раз і пробути у своєму кріслі ще 6 років - до 2036-го.
За даними ЗМІ, з ЄС на інавгурації були представники таких країн, як Франція, Угорщина, Словаччина, Греція, Мальта та Кіпр. Також планувалась участь представника Бельгії, однак держава передумала надсилати його на захід.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.