"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Бельгійське головування скличе перші міжурядові конференції щодо вступу України до блоку вже 25 червня
Посли 27 країн Європейського союзу дали "принципову згоду" на відкриття переговорів про вступ до ЄС з Україною та Молдовою. Вони розпочнуться у вівторок, 25 червня. Офіційно про початок цього процесу повідомлять вже у п'ятницю, 21 червня.
Про це пише Le Point. Видання посилається на джерело.
"Посли дали принципову згоду на рамки переговорів про вступ до ЄС з Україною та Молдовою. Бельгійське головування скличе перші міжурядові конференції 25 червня", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що рішення має бути офіційно затверджено на зустрічі міністрів 21 червня. Президент Європейської ради Шарль Мішель вже привітав цей крок.
"Ми дотримуємося своїх обіцянок і підтримуватимемо вас на шляху до членства", - написав він у соціальній мережі X (Twitter).
В грудні минулого року Європейська Рада рекомендувала розпочати з Україною офіційні переговори про вступ до ЄС. Це сталося попри ультиматуми від Угорщини.
Наприкінці квітня цього року президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна виконала всі необхідні умови для реального початку перемовин щодо вступу до Євросоюзу. Очільник держави тоді наголосив, що тепер свої зобов’язання має виконати сторона ЄС.
Європейська комісія 7 червня оцінила, що Україна та Молдова виконали всі передумови для початку офіційних переговорів. Європейська виконавча влада вимагала від Києва заходів для боротьби з корупцією та впливом олігархів. Комісія також вимагала кращого захисту нацменшин, на чому наполягав Будапешт, через присутність в Україні угорської громади.
Нагадаємо, в ЄС хочуть змінити порядок вступу нових країн - Україна може отримати низку переваг.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.