«Я сказав Путіну: "Якщо ти увійдеш в Україну, я розбомблю до біса Москву. Кажу тобі - у мене не буде вибору". А він такий: "Не вірю тобі". А я йому: "Ще як". Він знову: "Не вірю". Але правда в тому, що він повірив мені... ну, на 10%»
В епоху цифровізації, коли самотність часто стає новою нормою, «ЛПЛ» дарує слухачам головний меседж: «людині потрібна людина». Це пісня про стосунки між двома, про силу дотику, обіймів, про емоційну безпеку, яку дає лише рідна людина.
Бельгійське головування скличе перші міжурядові конференції щодо вступу України до блоку вже 25 червня
Посли 27 країн Європейського союзу дали "принципову згоду" на відкриття переговорів про вступ до ЄС з Україною та Молдовою. Вони розпочнуться у вівторок, 25 червня. Офіційно про початок цього процесу повідомлять вже у п'ятницю, 21 червня.
Про це пише Le Point. Видання посилається на джерело.
"Посли дали принципову згоду на рамки переговорів про вступ до ЄС з Україною та Молдовою. Бельгійське головування скличе перші міжурядові конференції 25 червня", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що рішення має бути офіційно затверджено на зустрічі міністрів 21 червня. Президент Європейської ради Шарль Мішель вже привітав цей крок.
"Ми дотримуємося своїх обіцянок і підтримуватимемо вас на шляху до членства", - написав він у соціальній мережі X (Twitter).
В грудні минулого року Європейська Рада рекомендувала розпочати з Україною офіційні переговори про вступ до ЄС. Це сталося попри ультиматуми від Угорщини.
Наприкінці квітня цього року президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна виконала всі необхідні умови для реального початку перемовин щодо вступу до Євросоюзу. Очільник держави тоді наголосив, що тепер свої зобов’язання має виконати сторона ЄС.
Європейська комісія 7 червня оцінила, що Україна та Молдова виконали всі передумови для початку офіційних переговорів. Європейська виконавча влада вимагала від Києва заходів для боротьби з корупцією та впливом олігархів. Комісія також вимагала кращого захисту нацменшин, на чому наполягав Будапешт, через присутність в Україні угорської громади.
Нагадаємо, в ЄС хочуть змінити порядок вступу нових країн - Україна може отримати низку переваг.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.