"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Постійні представники країн Європейського Союзу погодили ключові принципи для початку переговорів про приєднання України та Молдови до ЄС
Постійні представники країн Європейського Союзу погодили ключові принципи для початку переговорів про приєднання України та Молдови до ЄС. Йдеться про схвалення послами ЄС переговорних рамок. 25 червня відбудеться міжурядова конференція, яка дасть офіційний старт переговорам.
Цю інформацію оприлюднили у соціальній мережі X на сторінці бельгійського головування в Раді ЄС. Текст було узгоджено 14 червня.
"Посли в принципі погодили переговорні рамки для переговорів про вступ Українита Молдови. Бельгійське головування скличе перші міжурядові конференції 25 червня", - йдеться у повідомленні.
Зауважимо, що завершення червня було довгоочікуваною датою для цієї події, оскільки в цьому місяці завершується головування Бельгії в Раді ЄС. Варто зазначити, що раніше ухвалення цього рішення було затримане через позицію Угорщини, яка могла б затягнути відкриття переговорів до другого півріччя 2024 року, коли Угорщина саме буде очолювати Раду ЄС. Однак, завдяки остаточному затвердженню принципів, процес вступу зможе продовжитись за планом.
Україна та Молдова активно наближаються до європейської інтеграції, вживаючи значних зусиль для виконання стандартів ЄС. Україна здійснює широкомасштабні реформи у сферах правової системи, економіки та демократії, не зважаючи на внутрішні виклики.
Європейські лідери активно підтримують ці зусилля, визначаючи їх як ключові для подальшого прогресу. Молдова також впроваджує реформи, спрямовані на зміцнення економіки та боротьбу з корупцією, отримуючи визнання ЄС за свої успіхи у цих напрямках.
Підтримка з боку ЄС є вирішальною для обох країн. Вона сприяє стабілізації та зміцненню позицій ЄС в регіоні, особливо в умовах геополітичних викликів.
Раніше ми писали, що в Бельгії закликали позбавити Угорщину права голосу в ЄС. Причина - аби Будапешт не голосував проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.