Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Швейцарія не постачає Україні зброю та іншу військову допомогу, дотримуючись політики нейтралітету
Швейцарія передасть Україні понад 100 млн євро допомоги. Кошти підуть на розмінування та харчові продукти. Їх надаватимуть поетапно кілька років.
Про це повідомив президент Швейцарії Алан Берсе. Він озвучив цю новину у суботу, 25 листопада, під час спільної прес-конференції с президентами України, Латвії та премʼєр-міністром Литви.
"Ми вважаємо приіоритетои гуманітарне розмінування в Україні. І має безпосередньо вплив на покращення продовольчої безпеки. Ми ухвали рішення виділити податковий пакет на 100 мільйонів швейцарських франків (понад 103 млн євро). Кошти передбачені на наступні кілька років, - сказав він.
Берсе також сказав про участь Швейцарії у вирішенні аспектів розмінування. Крім того, він висловився за важливість експорту зернових з України.
Нагадаємо, президент Швейцарії Ален Берсе приїхав до Києва під час наймасовішої атаки на Київ за останній час, 25 листопада. Він зустрівся з Володимиром Зеленським та взяв участь у продовольчому саміті.
Від 1815 року Швейцарія дотримується політики нейтралітету, тому не постачає свою зброю для ведення війни і не дозволяє реекспорт своєї зброї з третіх країн. У травні 2023 року були спроби дозволити постачання зброї Україні. Але поправки до закону про військове спорядження у парламенті не пройшли.
Попри те, від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Швейцарія постійно надавала нам фінансову та гуманітарну допомогу. Також Швейцарія приєдналася до групи країн, які вимагають створення спецтрибуналу для росії
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.