«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Ще у 2018 році країни погодили відмову від переведення часу, але це поки не вдалося реалізувати
У ніч на 28 березня всі 27 держав-членів Європейського союзу перевели годинник на «літній час». Ще у 2018 році країни погодили відмовитися від переведення часу, але дебати з цього приводу затяглися.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Bloomberg .
Передбачалося, що 2019 рік стане останнім, коли країни ЄС будуть міняти час двічі на рік.
Кожна держава повинна обрати між «постійним літнім» або «постійним зимовим» часом, і більше не переводити годинник.
Наразі в ЄС розраховують, що останнє переведення часу відбудеться у 2022 році. Поки дебати з цього приводу тривають.
Зараз час 8 держав ЄС синхронізований з українським. Це Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Румунія, Болгарія, Греція і Кіпр.
Очікується, що після скасування переведення більшість з них залишиться на «літньому» часовому поясі на постійній основі.
Нагадаємо, Україна перейшла на "літній час" цієї неділі, 28 березня. Стрілки годинника переведені на годину вперед.
Спроба скасувати переведення годинників в Україні
В Україні назвали головні причини скасування переходу на літній і зимовий час.Комітет Ради України підтримав рішення про скасування переведення годинника.Пізніше Верховна Рада схвалила цей законопроект .
Але 19 березня Верховна Рада провалила голосування щодо скасування переведення годинника в Україні на літній і зимовий час. Законопроект відправили в комітет на доопрацювання .