В уряді Німеччини розповіли про депортацію українських біженців: в якому випадку це може статися

Уряд Німеччини відкидає ідею депортації українських біженців, які не бажають працювати

Німеччина,біженці
Українці в Німеччині

Українських безробітних біженців поки депортувати з Німеччини не будуть. В Україні немає безпечних місць, вважають в уряді західної країни. Про це 24 червня пише Європейська Правда.

Речник Міністерства закордонних справ у Берліні пояснив неможливість депортацій тим, що Росія щодня атакує об'єкти по всій Україні і намагається зруйнувати інфраструктуру на заході країни.

"Тому я не знаю, де в Україні має бути безпечне місце", – підкреслив він, відповідаючи на відповідну вимогу лідера баварської опозиційної партії ХСС у Бундестазі Александера Добріндта.

Що вимагав відносно українських біженців  лідер баварської опозиційної партії ХСС

Голова опозиційної партії ХСС у Бундестазі Німеччини Александр Добріндт вважає, що українці, які переїхали в країну, мають почати працювати або повертатися до Західної України. За його словами, пропозиція роботи має стати частиною інтеграції для українських мігрантів, які залишили свої рідні землі через війну.

Про це Добріндт написав у Фейсбуці. Він вважає, що в Німеччині слід посилити правила про співпрацю з мігрантами.

"Нарешті, нам потрібні сильніші зобов'язання про співпрацю для шукачів притулку. Має бути пропозиція про роботу і це має бути частиною інтеграційного досягнення. Має застосовуватися базовий принцип: розпочати працювати або повернутися в безпечні області Західної України", - написав політик.

Добріндт вважає, що соціальні виплати стали для українців, що проживають у Німеччині, "гальмом до працевлаштування" та "міцно прив'язують багатьох людей до соціальної допомоги".

Після успішного виступу на виборах до Європарламенту блок ХДС-ХСС став лідером серед політичних сил Німеччини і вважається фаворитом на майбутні вибори до Бундестагу, заплановані на кінець літа 2025 року. Але на цей час партія ХСС не входить до панівної коаліції, тому її вплив на прийняття рішень урядом обмежений.

Нагадаємо, раніше низка політиків у Німеччині закликала скасувати стандартну допомогу по безробіттю для українських біженців в країні – так звані "гроші для громадян" (Bürgergeld).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube