“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі в Україні достатньо виробництва електроенергії
Наразі активну роботу гідроелектростанцій в Україні забезпечує весняне водопілля. Через збільшення води у річках зростає генерація ГЕС - частка ГЕС у структурі виробництва електрики наразі становить близько 20%, заміщаючи частину теплової генерації. Про це повідомляє пресслужба "Укренерго"
"Цьогоріч води дуже багато, фіксується підняття рівня води у Дніпрі і Дністрі. Для уникнення масштабних підтоплень населених пунктів вздовж річок на гідроелектростанціях "Укргідроенерго" здійснюються контрольовані скиди води", - йдеться в повідомленні компанії.
Станом на п'ятницю виробництва електроенергії достатньо для покриття потреби українців. Опалювальний сезон завершився у всіх областях. Працюють всі види генерації, в енергосистемі зберігається достатній резерв потужності. Також енергетики продовжують відновлювати енергосистему після масованих атак росіян. Наразі в пріоритеті - відновлення надійності живлення.
"Щоб зменшити навантаження на енергосистему, яка зазнала тяжких пошкоджень ворога і все ще продовжує відновлюватися, просимо, за можливості, переносити використання потужної техніки на нічні та денні години", - кажуть в "Укренерго".
Вперше з жовтня 2022 року Україна відновила експорт електроенергії до Молдови та Польщі. Наразі він здійснюється у невеликих обсягах, а в майбутньому його можуть розширити й на Словаччину. Запускали експорт у два етапи - 11 квітня розпочали надання енергії Молдові, а вже 12 квітня - Польщі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.