“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
В Україні зафіксували 1 360 випадків повторного інфікування на коронавірус
В Україні зафіксували 1 360 випадків повторного інфікування на коронавірус. Це свідчить про те, що якщо людина перехворіла на COVID-19, не означає, що вона не може заразитися повторно.
Про це під час прес-конференції розповів Роман Родина, генеральний директор Центру громадського здоров'я України, - передає Інформатор .
"Ми зібрали інформацію про людей, які перехворіли один раз і були внесені до електронної системи епіднагляду як ті, що одужали, і потім через деякий час їм знову був поставлений діагноз COVID-19. Станом на позавчора, тобто на 16 березня, таких осіб 1 360 . Це за даними обласних лабораторних центрів", - розповів Родина.
Повторні захворювання на коронавірус свідчать про те, що якщо людина перехворіла на коронавирус, не означає, що вона не може заразитися повторно.
"Антитіла ... тримаються, за різними даними, від 2 до 4 місяців ... Якщо людина говорить, що у неї є антитіла - це не означає, що вона абсолютно захищена тут і зараз ...
Планується проведення сіроепідеміологічних досліджень найближчим часом , щоб встановити наявність антитіл (у населення - ред.)", - заявив Родина.
Нагадаємо, в Україні спалах covid-19 буде спостерігатися до кінця квітня.Локдаун по всій країні впроваджувати поки не планують.
Також Інформатор писав, що робити в разі, якщо є виражені симптоми коронавірусу, але немає сімейного лікаря .