Головна
Україна
Події
14:47, 23 Серпня
Информатор UA

Интро

В Україні зняли ролики про міста, які найбільше постраждали через війну. Документальні кадри занурюють у повсякденне життя мирного Маріуполя, Херсона, Харкова Чернігова, Бучі та Ірпеня до війни, коротко розповідаючи про їхню історію, унікальні характери та ситуацію сьогодні. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство закордонних справ України.  Назви українських міст з'явилися у всіх міжнародних ЗМІ та стали добре впізнаваними у всьому світі. Але чи насправді усі знають, що ховається за назвами "Маріуполь", "Харків", "Херсон", "Чернігів", "Буча" та "Ірпінь"? Адже усі фотографії зруйнованих війною міст виглядають однаково. Проєкт "Cities of Freedom" ("Міста свободи") показує ці міста такими, якими вони були до жорстокого російського вторгнення.  "Якщо ви запитаєте Google про Маріуполь або Харків, ви знайдете жахливі фото розбомблених міст. Але світ повинен знати ці міста як такі, що сповнені життя, кохання, культури та прекрасних людей. Ми віримо, що проєкт допоможе привернути увагу до відновлення України та найбільш постраждалих населених пунктів після перемоги", - заявила координаторка проєкту Софія Джуринська. Для створення роликів переважно використовували контент, створений гостями міст, українськими блогерами та місцевими жителями. "Я впевнений, що ця серія роликів допоможе глядачам по-новому поглянути на міста України і відчути масштаб трагедії, яку принесла росія цією варварською війною", - наголошує головний креативний директор Publicis Groupe Ukraine Костя Шнайдер. Серія коротких документальних відеороликів про Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Бучу та Ірпінь доступна на Youtube-каналі України.  Скріншот Нагадаємо, в Україні створили серіал про воєнні злочини окупантів. Крім того, в Україні запустили сайт, який показує міста і села після нападу росії.  Також Інформатор писав, що українка зняла фільм про рашистський терор в Херсоні. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. Заголовне фото: з відкритих джерел

В Україні зняли ролики про міста, які найбільше постраждали через війну. Серед них Маріуполь, Херсон, Харків

Читать на русском

Розповідь кожного міста розкривається через історії їх мешканців

Читать на русском
В Україні зняли ролики про міста, які найбільше постраждали через війну. Серед них Маріуполь, Херсон, Харків

Розповідь кожного міста розкривається через історії їх мешканців

В Україні зняли ролики про міста, які найбільше постраждали через війну. Документальні кадри занурюють у повсякденне життя мирного Маріуполя, Херсона, Харкова Чернігова, Бучі та Ірпеня до війни, коротко розповідаючи про їхню історію, унікальні характери та ситуацію сьогодні.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство закордонних справ України

Назви українських міст з'явилися у всіх міжнародних ЗМІ та стали добре впізнаваними у всьому світі. Але чи насправді усі знають, що ховається за назвами "Маріуполь", "Харків", "Херсон", "Чернігів", "Буча" та "Ірпінь"? Адже усі фотографії зруйнованих війною міст виглядають однаково. Проєкт "Cities of Freedom" ("Міста свободи") показує ці міста такими, якими вони були до жорстокого російського вторгнення. 

"Якщо ви запитаєте Google про Маріуполь або Харків, ви знайдете жахливі фото розбомблених міст. Але світ повинен знати ці міста як такі, що сповнені життя, кохання, культури та прекрасних людей. Ми віримо, що проєкт допоможе привернути увагу до відновлення України та найбільш постраждалих населених пунктів після перемоги", - заявила координаторка проєкту Софія Джуринська.

Для створення роликів переважно використовували контент, створений гостями міст, українськими блогерами та місцевими жителями.

"Я впевнений, що ця серія роликів допоможе глядачам по-новому поглянути на міста України і відчути масштаб трагедії, яку принесла росія цією варварською війною", - наголошує головний креативний директор Publicis Groupe Ukraine Костя Шнайдер.

Серія коротких документальних відеороликів про Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Бучу та Ірпінь доступна на Youtube-каналі України. 

Скріншот

Нагадаємо, в Україні створили серіал про воєнні злочини окупантів. Крім того, в Україні запустили сайт, який показує міста і села після нападу росії. 

Також Інформатор писав, що українка зняла фільм про рашистський терор в Херсоні.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заголовне фото: з відкритих джерел

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.