У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Розповідь кожного міста розкривається через історії їх мешканців
В Україні зняли ролики про міста, які найбільше постраждали через війну. Документальні кадри занурюють у повсякденне життя мирного Маріуполя, Херсона, Харкова Чернігова, Бучі та Ірпеня до війни, коротко розповідаючи про їхню історію, унікальні характери та ситуацію сьогодні.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство закордонних справ України.
Назви українських міст з'явилися у всіх міжнародних ЗМІ та стали добре впізнаваними у всьому світі. Але чи насправді усі знають, що ховається за назвами "Маріуполь", "Харків", "Херсон", "Чернігів", "Буча" та "Ірпінь"? Адже усі фотографії зруйнованих війною міст виглядають однаково. Проєкт "Cities of Freedom" ("Міста свободи") показує ці міста такими, якими вони були до жорстокого російського вторгнення.
"Якщо ви запитаєте Google про Маріуполь або Харків, ви знайдете жахливі фото розбомблених міст. Але світ повинен знати ці міста як такі, що сповнені життя, кохання, культури та прекрасних людей. Ми віримо, що проєкт допоможе привернути увагу до відновлення України та найбільш постраждалих населених пунктів після перемоги", - заявила координаторка проєкту Софія Джуринська.
Для створення роликів переважно використовували контент, створений гостями міст, українськими блогерами та місцевими жителями.
"Я впевнений, що ця серія роликів допоможе глядачам по-новому поглянути на міста України і відчути масштаб трагедії, яку принесла росія цією варварською війною", - наголошує головний креативний директор Publicis Groupe Ukraine Костя Шнайдер.
Серія коротких документальних відеороликів про Маріуполь, Харків, Херсон, Чернігів, Бучу та Ірпінь доступна на Youtube-каналі України.
Нагадаємо, в Україні створили серіал про воєнні злочини окупантів. Крім того, в Україні запустили сайт, який показує міста і села після нападу росії.
Також Інформатор писав, що українка зняла фільм про рашистський терор в Херсоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Заголовне фото: з відкритих джерел