Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Аудиторія серіалу вже перевищила 1 мільйон людей
В Україні створили серіал про воєнні злочини російських окупантів. Один з епізодів присвятили розповіді про ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство закордонних справ України.
Новий епізод ілюстрованого серіалу #WitnessingTheWar вийшов на офіційній сторінці України в Instagram. Проєкт у форматі коротких відео розповідає історії від імені українців, які постраждали внаслідок воєнних злочинів, скоєних російськими військовими.
Нову серію, де йдеться про жорстокий ракетний удар рф по місту Кременчук 27 червня, внаслідок якого загинула 21 людина, озвучила голлівудська акторка українського походження Віра Фарміга. Історія про пару з Кременчука стала сьомою в рамках креативного проєкту.
"Наше ключове завдання в цьому проєкті — донести факти воєнних злочинів до іноземної аудиторії через історії людей, щоб спільними зусиллями світу домогтися справедливого покарання для воєнних злочинців", — зазначає державний експерт зі стратегічних комунікацій МЗС Ярослав Турбіль.
"Ми робимо все, щоб історії українців були почутими, і світ продовжував слухати. Тому в роботу над кожною серією залучаємо найкращих ілюстраторів країни та щоразу знаходимо цікаві рішення для анімації", — розповідає про створення серіалу креативна директорка plusone social impact Надія Рокитянська.
Усі серії оформлені українськими ілюстраторами в унікальному стилі, який допомагає передати емоції та спогади людей, які стикнулися з російським терором у різних містах України. Це й дівчина-підліток з Маріуполя, і сім’я, яка рятувалася від обстрілів у Харкові, і історії про поранення, катування та вбивство мирних українців у Бучі. Кожна з них базується на інтерв’ю, спогадах, публікаціях героїв, які вижили. На перший погляд, може здатися, що історії є художнім вимислом, проте це страшна правда про воєнні злочини, які вчиняють окупанти на території України проти мирного населення.
Нагадаємо, в Україні з'явився сайт, який показує міста і села після нападу росії. Крім того, в Україні створили сайт з вітчизняними фільмами для закордонних глядачів.
Також Інформатор писав, що українка зняла фільм про рашистський терор в Херсоні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.