“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Мета проєкту — привернути увагу іноземців до війни в Україні
В Україні з'явився сайт, який показує міста і села після нападу росії. На ньому вже опублікували 290 панорам.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Національну гвардію України.
"Цей об’єкт показує, як виглядають українські міста після нападу росії: після звільнення з окупації, внаслідок обстрілів та авіаударів. Як затишні вулиці заповнилися розтрощеними будівлями, спаленою технікою та похованнями загиблих. Україна воює за спокій та безпеку для своїх домівок. Ми ніколи не забудемо наших спалених вулиць, але ми повернемо в них світ та життя. Ми відбудуємо кожне місто і кожен будинок. Разом". - йдеться на сайті проєкту.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.