«Ця пісня для мене — історія про щось дуже особисте, навіть інтимне. «Нас нема» — це не про втрату, а про втечу в свій окремий світ, де є тільки двоє. Це про тишу, яка часом голосніша за будь-які слова, про той момент, коли весь світ зникає, і залишається лише тепло дотику та глибина погляду".
МОЗ підписало меморандум для запуску пілотного проекту добровільного фармакологічного медичного страхування
В Україні запускають медичне страхування Проект запрацює у шістьох містах країни.
Про це заявив міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко, повідомляє Інформатор. .
"Пілотний проект із фармакологічного страхування - це можливість зменшити фінансове навантаження на сімейний бюджет за рахунок добровільного медичного страхування", - зазначив Ляшко.
Щороку українці залишають в аптеках близько 60 мільярдів гривень. А понад 50% з них витрачають на ліки без доведеної ефективності та за необґрунтованими призначеннями. Проект запускають у Рівному, Сумах, Запоріжжі, Одесі, Харкові та Києві.
Як це буде працювати?
У рамках страхування можна буде отримати компенсацію на ліки, які призначаються під час лікування. Це стосується препаратів, які не входять до програми "Доступні ліки".
Як взяти участь у проекті
Пацієнт повинен купити страховий поліс та повідомити про це свого сімейного лікаря. За нього потрібно буде платити 120 грн. на місяць. Пацієнт отримає можливість використати страхову суму у розмірі 20 тисяч гривень у разі призначення ліків, які не входять до програми "Доступні ліки".
Як отримати ліки
Щоб отримати ліки за страховим полісом у разі хвороби, пацієнт повинен прийти до лікаря, обстежитись, а потім отримати рецепт на ліки. Препарати, що входять до програми страхування, автоматично бронюються в аптеці. Пацієнт отримує повідомлення з інформацією про аптеку, де можна забрати ліки. Оплата ліків страховою компанією здійснюється автоматично, без пацієнта чи лікаря.
Нагадаємо, у програму «Доступні ліки» додали інсулін. Крім того, в Україні діти до 14 років не зможуть придбати ліки .
Також Інформатор розповідав, як перевірити онлайн, у яких лікарнях вашої області є необхідні ліки.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .