"Ми готові до будь-якого формату діалогу, але є умова - повне й безумовне припинення вогню."
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Відповідне рішення ухвалив парламент
В Україні прикордонникам дозволили використовувати зброю та бойову техніку. Парламент підтримав загалом законопроєкт №5232, що дозволить захистити кордон України, "за" проголосував 271 народний депутат.
Про це повідомляє Інформатор.
Закон дозволить забезпечити повноцінний захист державного кордону України. Серед основних змін – поверхнева перевірка. Прикордонники зможуть проводити огляд особистих речей та автомобіля затриманого. Вони також можуть використовувати зброю та бойову техніку. У випадках загрози життю або здоров'ю співробітника, нападу на об'єкти, що охороняються, а також для затримання того, хто намагається втекти, вчинив тяжкий злочин.
Для захисту та охорони держкордону прикордонники використовуватимуть світлотехнічні та сигналізаційні засоби, інженерні боєприпаси, споруди та загородження. Їм дозволено використовувати наручники, шоломи, сітки для зв'язування, гумові та пластикові кийки, засоби, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, засоби примусової зупинки транспортного засобу.
За законом прикордонникам не можна:
Нагадаємо, Житомирська область готова направити для охорони кордону з Білоруссю 2,5 тисячі людей. Крім того, голова Служби безпеки України Іван Баканов оцінив можливість проникнення в нашу країну мігрантів з Білорусі.
Також Інформатор писав, що на охорону кордону з Білоруссю додатково відправлять 8,5 тисячі силовиків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.