В Україні перше місто повністю перейшло на електронні щоденники для всіх школярів

У системі вестимуть журнал оцінок, щоденник та відвідуваність дітей

В Україні перше місто повністю перейшло на електронні щоденники для всіх школярів

Львів став першим містом, яке запровадило єдину систему для всіх навчальних закладів. У всіх школах ввели електронні журнали та щоденники. Щоб скористатися системою, батькам потрібно зареєструвати школярів на сайті платформи.

Як повідомили у Львівській міській раді, ведення щоденника та журналу буде відбуватись в електронному форматі, а батьки зможуть отримати інформацію, коли їхня дитина отримала оцінку. Система має полегшити комунікацію між дітьми, батьками та вчителями. Вона є безкоштовною.

Як зареєструватися в системі 

Є два способи: або батьки можуть зареєструватися самостійно чи представники школи — посилання на сайт тут. Для цього потрібно ввести електронну адресу та придумати пароль. В особистому кабінеті батьки можуть додати інформацію про своїх дітей і вказати школу. Далі з'явиться інформація про успішність, відвідуваність, розклад. За замовчуванням створюється чат класу, в якому навчається дитина, можна створювати групу, окрему обговорювати щось з батьками, можна написати класному керівнику. Електронний щоденник також можна завантажити на телефон. 

Інструменти платформи:

  • Електронний журнал. Це надійна та спрощена система оцінювання Учнів. Він містить у собі усі необхідні розділи та завчасно прописані відмітки, які допомагають вчителю вносити дані одним кліком. Журнал автоматично формується згідно розкладу. Вчителів, має можливість імпорту навчального плану та його редагування, автоматичного розрахунку семестрового бала з можливістю редагування.
  • Комунікація. Сповіщення учнів про початок онлайн-уроку, швидкий старт відеозв’язку з відповідним класом/групою, контроль вчителем мікрофонів та камер учнів — ці та ще багато інших функцій можна використовувати у платформі "Навчання і Технології". 
  • Електронний щоденник. Він формується на основі журналу та є індивідуальним для кожного учня. В ньому автоматично відображаються дані з журналу вчителя, розклад занять та теми уроків (потижнево), оцінки по кожному предмету та коментарі вчителів, перегляд домашнього завдання/завантаження виконаної роботи. 
  • Навчальні матеріали. Усі навчальні матеріали відтепер в одному місці. Більше не потрібно розміщувати інформацію на різних платформах чи соціальних мережах, адже тепер учитель має змогу імпортувати навчальні матеріали зі свого предмета (підручники, презентації та інше) для конкретного класу/групи та редагувати їх, а учень — завантажувати та працювати з цією інформацією зі свого смартфона чи ПК.
  • Розклад. Це неодмінна складова навчального процесу в цифровому середовищі. Він забезпечує постійний доступ до перегляду занять, а також прозору систему для батьків, які мають змогу бачити графік дитини. 
  • Аналітика успішності. "Навчання і Технології" найкращий помічник у здійсненні контролю відвідуваності учнів та формуванні статистики успішності. На платформі доступний звіт успішності учнів для адміністрації навчального закладу з усіх предметів та аналітика успішності дитини для батьків. Автоматичне фіксування пропусків занять та причин цих пропусків, а також динаміка успішності учнів по предметно.
  • Облік відвідування. Опції, які представлені на платформі, допоможуть швидко заповнити інформацію про учня, а сформована статистика посприяє дієвому контролю відвідуваності.
  • Заміна вчителя. Використовуючи дану платформу, ви можете замінити вчителя на потрібний термін з підказками щодо "вільних" вчителів для заміни.

 

 

На базі платформи будуть доступні:

  • онлайн-уроки, аудіокомунікація, чати;
  • управління навчальними планами;
  • оцінювання знань і зворотний зв’язок;
  • моніторинг успішності, статистика та аналітика;
  • об’єднання навчальних предметів і заміна вчителя;
  • розклад дзвінків, календар подій та оголошення навчального закладу;
  • завантаження домашніх завдань та інше.


Нагадаємо, на окупованих територіях росіяни не дають дітям проходити вступне тестування. Крім того, в укриттях шкіл, дитсадочків та університетів з'явиться Wi-Fі. 

Також Інформатор писав, як розпочалося навчання в школах у регіонах України.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube