Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Відповідні законодавчі зміни Уряд затвердить найближчим часом
В Україні переселенці, які намагалися оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок "Дія", але не отримали її, мають можливість все ж таки отримати виплати. Для цього необхідно звернутися до органу соцзахисту населення. Прийом повторних заявок триватиме до 1 грудня.
Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Планується, що відповідні законодавчі зміни Уряд затвердить найближчим часом. Варто зазначити, що зараз прийом таких заявок триває до 1 жовтня.
Щоб подати повторну заявку, необхідно прийти особисто до органу соцзахисту та написати ще одну заяву. Або ж надіслати її поштою. Органи соцзахисту зобов’язані прийняти у людини повторну заяву та розглянути її – навіть, якщо вона зараз не може підтвердити подання першої заяви до 30 квітня. У разі виникнення проблем у ВПО при поданні заяв чи взятті на облік, звертайтесь до Мінреінтеграції:
Систему для отримання виплат через "Дію" впровадили без тривалого тестування. Внаслідок чого у ній виникли збої. Розробка та тестування програмного забезпечення потребує певного часу. Раніше перед тим, як впроваджувався певний функціонал в додатку "Дія", на це відводилося місяці, якщо не до пів року. Враховуючи потребу розгорнути цю систему наприкінці березня та початку квітня, був вибір: або розробляється і, по суті, без тестування впроваджується система, або її місяцями тестують і не надають можливість взагалі нікому нічого отримати.
Тож, ухвалили рішення, що розроблене програмне забезпечення було відразу застосовано в експлуатацію, і внаслідок цього в певних випадках через збої в ПЗ або недосконалому обміні інформації, частина інформації — не дуже багато, кілька десятків тисяч випадків — звернення людей не дійшли до кінцевої точки прийняття рішень. Для вирішення проблеми переселенцям дозволили повторно подати заявку на виплату
В умовах воєнного стану кожному українцю, який виїхав з районів активних бойових дій запроваджена виплата щомісяця по 2 тисячі гривень. Також батькам виплачуватимуть по 3 тисячі гривень за кожну дитину, яка через війну вимушено переїхала в інших регіон. По 3 тисячі гривень на місяць виплачуватиметься людям з інвалідністю.
Нагадаємо, українські пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%. Крім того, в Україні повторні заявки на виплати переселенцям прийматимуть до 1 жовтня.
Також Інформатор писав, як евакуюватись з Донецької, Харківської, Запорізької, Херсонської областей.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.