В Україні повторні заявки на виплати переселенцям прийматимуть до 1 жовтня

Читать на русском

Відповідне рішення прийняв Уряд

Читать на русском
В Україні повторні заявки на виплати переселенцям прийматимуть до 1 жовтня

Відповідне рішення прийняв Уряд

В Україні переселенці, які намагалися оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок "Дія", але не отримали її, мають можливість все ж таки отримати виплати. Для цього звернутися до органу соцзахисту населення. Прийом повторних заявок триватиме до 1 жовтня. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

"Всі внутрішні переселенці, які намагалися оформити державну допомогу до 30 квітня через застосунок "Дія", але не отримали її, мають можливість все ж таки отримати належну допомогу", - йдеться у повідомленні.

Для цього потрібно до 1 жовтня цього року прийти особисто до органу соціального захисту та написати ще одну заяву. Або ж надіслати таку заяву поштою. При цьому треба зазначити, зокрема номер банківського рахунка (за стандартом IBAN) або персональних даних одержувача, та підтвердити факт подання через "Дію" попередньої заяви, що була ще навесні (наприклад скріншот). Протягом 10 днів з надходження заяви призначать допомогу.  

Джерело: Мінреінтеграції
Джерело: Мінреінтеграції

Нагадаємо, в Україні діти-переселенці можуть безкоштовно займатися у спортивних школах. Крім того, в Україні виплати за поселення переселенців зростуть вдвічі.

Також Інформатор писав, що пенсіонери-переселенці можуть отримати надбавку до пенсії у 20%.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.